🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که وکلای Do Kwon اتهامات تقلب در اوراق بهادار SEC را رد می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای Kwon استدلال کردند که SEC نتوانست تقلب سرمایه گذاران ایالات متحده را در رابطه با سقوط ۴۰ میلیارد دلار TerraUSD (UST) و Luna (LUNA) اثبات کند.

بر اساس گزارش ها، وکلای دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، در دادگاه علیه اتهامات تحت فشار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بحث کرده اند. آژانس‌های فدرال از Kwon به اتهام کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران آمریکایی با ارائه غیرقانونی اوراق بهادار ثبت‌نشده شکایت کرده بودند.

در ۲۱ آوریل، وکلای Do Kwon از یک قاضی خواستند که پرونده SEC را رد کند، با این استدلال که تصاحب رگولاتور بی اساس است. بلومبرگ گزارش داد که وکیل کوون، در حالی که به دنبال رد شکایت است، استدلال می کند که قانون ایالات متحده تنظیم کننده ها را از “استفاده از قوانین اوراق بهادار فدرال برای اعمال صلاحیت بر دارایی های دیجیتال در این پرونده منع می کند.”

علاوه بر این، وکلای دادگستری ادعا می کنند که SEC نتوانست ثابت کند که Kwon سرمایه گذاران آمریکایی را در رابطه با سقوط ۴۰ میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال TerraUSD (UST) و Luna (LUNA) فریب داده است.

مراحل قانونی در ۲۳ مارس در فرودگاه پودگوریکا مونته نگرو آغاز شد، زمانی که دو کوونگ هنگامی که قصد داشت با استفاده از اسناد جعلی به دبی پرواز کند، دستگیر شد. پس از دستگیری، مقامات کره جنوبی و آمریکا خواستار استرداد این کارآفرین شدند.

در زمان نوشتن این مقاله، مشخص نیست، اگر وجود داشته باشد، کدام کشور به احتمال زیاد اجازه استرداد کوون را می دهد.

مربوط: وکیل Do Kwon قبل از فروپاشی Terra 7 میلیون دلار دریافت کرد: گزارش

دادگاه منطقه جنوبی سئول اخیرا حکم بازداشت شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform را رد کرد.

دادستان دستگیری آقای کوون را فرصتی برای شناسایی آقای شین تلقی کرد، اما دادگاه با استناد به خطر کم فرار و از بین بردن شواهد و ادعاهای تایید نشده آقای شین، این درخواست را رد کرد.

اگر چندین درخواست استرداد دریافت کنیم، تصمیم گیری برای استرداد آنها بر اساس عوامل متعددی از جمله شدت جرم ارتکابی و محل و زمان وقوع جرم صورت می گیرد. ترتیب درخواست استرداد مارکو کواچ وزیر دادگستری مونته نگرو از طریق مترجم گفت.

مجله: چرا به انجمن بازی های بلاکچین بپیوندید تا سرگرم شوید، درآمد کسب کنید و بازی های بهتری بسازید؟

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا