🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل Dokwon قبل از ورشکستگی Terra (LUNA) 7 میلیون دلار دریافت کرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادستان ها تلاش می کنند سوء نیت آقای کوون را به پیش پرداخت به یک شرکت حقوقی مرتبط کنند، اما معتقدند این اطلاعات به پرونده کلاهبرداری در حال انجام کمک می کند.

دادستان‌های کره جنوبی بر این باورند که دو کوون، مدیر عامل آزمایشگاه‌های Terraform، ۷ میلیون دلار (۹ میلیارد وون) به شرکت حقوقی برتر کره جنوبی «کیم و چانگ» درست قبل از فروپاشی اکوسیستم‌های LUNA (LUNA) و UST پرداخت کرده است.

همانطور که KBS News گزارش داد، تصمیم کوون برای انتقال میلیون ها دلار به شرکت حقوقی کیم و چانگ توسط دادستان هشدار داده شد که این یک اقدام عمدی بوده است.

دادستان ها سعی می کنند سوء نیت آقای کوون را به پیش پرداخت به یک شرکت حقوقی مرتبط کنند، اما معتقدند این اطلاعات به آنها در یک پرونده کلاهبرداری در حال انجام کمک می کند.ما با هان چانگ جون، مدیر ارشد مالی سابق Terraform ملاقات کردیم.

پیش از این، کوون در فرودگاه پودگوریتسا در مونته نگرو به دلیل تلاش برای رفتن به دبی با استفاده از اسناد جعلی دستگیر شد. پس از دستگیری کوون، مقامات آمریکا و کره جنوبی به دنبال استرداد او هستند. با این حال، دادگاه هنوز همان تصمیم را اتخاذ نکرده است.

مربوط: یکی از بنیانگذاران Terra در کره جنوبی پس از دستگیری Dokwon

در ۷ آوریل، دادستان های کره جنوبی کوون را به تبدیل وجوه غیرقانونی از LUNA به بیت کوین (BTC) مظنون کردند. دادستان ها از Binance خواسته اند تا تمام درخواست های برداشت مربوط به Kwon را متوقف کند.

در مجموع، دادستان ها ۴۱۴.۵ میلیارد وون (۳۱۴.۲ میلیون دلار) دارایی های غیرقانونی مربوط به Kwon، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform و همکارانش را شناسایی کرده اند.

سخنگوی Binance به تلگراف گفت: “ما کمک درخواستی را به مقامات LE در کره جنوبی ارائه کرده ایم. ما نمی توانیم در مورد تحقیقات در حال انجام LE اظهار نظر کنیم، بنابراین لطفاً برای اظهار نظر بیشتر با دادستان تماس بگیرید.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنند

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا