اخبار ارز دیجیتال

متهم دو کوون پس از رد درخواست تجدیدنظر توسط دادگاه مجدداً به قید وثیقه آزاد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از بنیانگذاران Terraform Labs پس از یک فرآیند تجدید نظر در مونته نگرو به قید وثیقه آزاد شده است و برای تاریخ محاکمه جدید از نزدیک تحت نظر خواهد بود.

بر اساس بیانیه رسمی دادگاه، درخواست تجدیدنظر از سوی دادستانی استان علیه توافق نامه وثیقه قبلی رد شد و هان چانگ جون، مدیر ارشد مالی Do Kwon و Terraform Labs در حبس خانگی در کشور با اقدامات قانونی بیشتری روبرو خواهد شد. من مجبور شدم صبر کن.

دادگاه شرایط وثیقه را که ابتدا در جلسه ۱۲ مه تعیین شده بود، مجدداً پذیرفت و گفت که این دو باید هر کدام ۴۳۶۰۰۰ دلار (۴۰۰۰۰۰ یورو) بپردازند تا از حبس آزاد شوند. دو کوون و جانگجون در حال حاضر تحت شرایط سخت وثیقه قرار دارند و نمی توانند اقامتگاه رسمی جانگجون در مونته نگرو را ترک کنند.

این دو نفر از نزدیک توسط پلیس محلی تحت نظر خواهند بود. اگر هر یک از دو آزمایشگاه Terraform محل سکونت خود را ترک کنند یا اقدامات نظارتی را نقض کنند، وثیقه آنها ضبط خواهد شد.

Kwon و Jangjun اطلاعات شخصی و مالی را به دولت محلی ارائه کردند، از جمله شواهدی مبنی بر قراردادهای فروش و ثبت املاک برای آپارتمان ها، پارکینگ ها و زیرزمین های متعلق به Jangjun.

بر اساس گزارش ها، کوون صورتحساب های خودرو و صورتحساب های بانکی را همراه با شرایط وثیقه ارائه کرد تا متهمان را از فرار از کشور منصرف کند.

Kwon و Jangjun در مارس ۲۰۲۳ به ظن استفاده از اسناد مسافرتی جعلی در تلاش برای ترک کشور در مونته نگرو دستگیر شدند. این دو در اکتبر ۲۰۲۲ گذرنامه اصلی آنها را در کره جنوبی ضبط کردند.

مرتبط: خبر: دو کوون یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform در مونته نگرو دستگیر شد

دادگاه عالی پودگوریتسا گفت که بررسی صحت گذرنامه‌های بلژیکی و کارت‌های هویتی که در اختیار این زوج است زمان بیشتری می‌برد، در حالی که مبلغ وثیقه توافق شده “برای اطمینان از حضور متهمان کافی است. این تضمین بزرگی است.” تاکید کرد.

دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform در مونته نگرو پس از رد درخواست دادستانی توسط دادگاه منطقه ای پودگوریتسا در ۲ ژوئن، با وثیقه اعطا شد.

Do Kwon هنوز در بسیاری از حوزه های قضایی تحت تعقیب است. مقامات کره جنوبی خواهان استرداد یکی از بنیانگذاران Terraform Labs برای بررسی سقوط استیبل کوین الگوریتمی بدنام Terra-LUNA هستند که در ژوئن ۲۰۲۱ حدود ۴۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال حذف شد.

سازمان پلیس جنایی بین المللی نیز در رابطه با اتهامات وارده به کوون در کره جنوبی اخطاریه قرمز صادر کرده است و با اتهامات متعدد کلاهبرداری در ایالات متحده مواجه است.

مجله: وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا