اخبار ارز دیجیتال

دادستان ها می گویند که دو کوون ممکن است در آمریکا و کره جنوبی به حبس بپردازد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادستان ارشد کره جنوبی، دان سونگ هان، پیشنهاد کرد که کوون می تواند در ایالات متحده نیز خدمت کند، اگرچه استرداد به کره جنوبی منطقی تر خواهد بود.

به گفته دادستان ارشد کره جنوبی، دو کوون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Terraform Labs ممکن است در ایالات متحده و کره جنوبی با چندین مجازات زندان روبرو شود.

دادگاه مونته نگرو در 5 ژوئن به کوون وثیقه اعطا کرد و در حال حاضر با وثیقه در خانه خود در مونته نگرو است. هر دو Kwon و Terraform Labs، مدیر ارشد مالی Han Chang-jun، از نظر قانونی ملزم به اقامت در دفتر قانونی Chang-jun هستند. اقامت در مونته نگرو تا زمان تصمیم گیری در مورد استرداد.

دانگ سونگ هان به بلومبرگ گفت، استرداد کوون به کره جنوبی «از نظر اجرای عدالت و بازپرداخت خسارت به قربانیان» منطقی تر است.

دان سونگ هان، دادستان ارشد کره جنوبی گفته است که کوون ممکن است در آمریکا و کره جنوبی با چندین مجازات زندان روبرو شود.منبع: بلومبرگ

به گفته Sunghan، بیشتر تحقیقات اساسی در مورد فروپاشی اکوسیستم Terra در کره جنوبی انجام شده است. او همچنین استدلال کرد که مقامات محلی نسبت به مقامات ایالات متحده به شواهد بیشتری دسترسی دارند.

کارآمدترین راه برای دستیابی به عدالت، انجام تحقیقات و محاکمه در کره جنوبی است.»

سونگهان همچنین بر این واقعیت تاکید کرد که مقامات کره جنوبی قبلاً بسیاری از همدستان کوون را متهم کرده اند.

اما وقتی از سونگان در مورد احتمال محاکمه کوون در ایالات متحده و کره جنوبی پرسیده شد، سونگان معتقد بود که “چنین سناریویی نیز یک گزینه است.” او توضیح داد که اگر محکومان هنوز برای برخی از جرایم در هر حوزه قضایی تحت پیگرد قانونی قرار نگیرند، ممکن است با مجازات های متعدد فرامرزی مواجه شوند.

بنابراین، سونگان گفت که اگر مقامات کره جنوبی تمام جرایمی که کوون در ایالات متحده به آنها متهم شده است را محاسبه نکنند، این کارآفرین می تواند پس از اتمام دوران محکومیت خود در کره جنوبی برای پیگرد قانونی به ایالات متحده فرستاده شود. بیش از 40 سال) 1 نفر.

دادستان ها انتظار دارند که حکم کوون “طولانی ترین حکمی باشد که تا کنون در کره جنوبی صادر شده است.” کیف پول سرد Kwon که گفته می شود حاوی 10000 بیت کوین (BTC) است، غیرقابل ردیابی است.

سونگان تأیید کرد که مقامات می توانند شاهد خروج وجوه از کیف پول مورد نظر باشند. با این حال، مکان کیف پول و روند برداشت وجوه همچنان یک راز باقی مانده است.

Sunghan گفت: “این بزرگترین تقلب مالی یا کلاهبرداری اوراق بهادار مالی است که تا کنون در کره جنوبی رخ داده است.”

کوون پس از دستگیری در 23 مارس به دلیل تلاش برای خروج از کشور با استفاده از اسناد جعلی توسط مقامات مونته نگرو بازداشت شد. اندکی پس از آن، مقامات ایالات متحده و کره جنوبی درخواست استرداد به کشورهای متبوع خود را کردند. به گفته دادستان کره جنوبی دان سونگ هان، رسیدگی به برخی از درخواست های استرداد ممکن است تا 9 ماه طول بکشد.

مربوط: کره جنوبی لایحه ای را تصویب کرد تا مقامات را ملزم به افشای ذخایر بیت کوین کند

در همین حال، مقامات کره جنوبی پس از درگیر شدن صرافی ارزهای دیجیتال با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بررسی قرارداد خرید داخلی بایننس را آغاز کرده اند.

بر اساس گزارش‌های محلی، کمیسیون خدمات مالی (FSC)، ناظر مالی کره جنوبی، در حال بررسی خرید پلت فرم معاملات ارز دیجیتال داخلی Gopax توسط Binance است.

در بررسی تراکنش Gopax، FSC به نقض ادعایی بایننس از قوانین اوراق بهادار و درخواست SEC برای مسدود کردن Binance اشاره کرد. دارایی های ایالات متحده پذیرش درخواست خرید را در این زمان دشوار می کند.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا