اخبار ارز دیجیتال

آیا «قاتل اتریوم» آینده ای دارد؟ انجمن کریپتو چه می گوید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که بیشتر بحث ها به نفع اتریوم است، برخی استدلال می کنند که این شبکه همچنان می تواند به سمت جنوب حرکت کند.

خاموش شدن مکرر یکی از محبوب‌ترین بلاک‌چین‌ها، که تصور می‌شود پتانسیل سقوط شبکه اتریوم را دارد، آینده افرادی را که در میان اعضای جامعه «قاتلان اتریوم» نامیده می‌شوند، تهدید می‌کند.

اعضای انجمن ارزهای دیجیتال Reddit گفتگوی را در مورد قاتل اتریوم آغاز کردند و توانایی آنها برای موفقیت در فضای رمزنگاری فعلی را زیر سوال بردند. به گفته اعضای انجمن، به اصطلاح قاتلان اتریوم بعید به نظر می رسد که موفق باشند، زیرا آنها به روشی مشابه اتریوم پذیرفته نمی شوند.

علاوه بر این، اعضای انجمن استدلال کردند که حتی اگر زنجیره سریعتر از اتریوم شود، ارزش بازار اتر (ETH) بسیار بالا خواهد بود. بنابراین، کاربران کریپتو بر این باورند که “قاتل ETH هرگز ETH را نمی کشد”.

اعضای مختلف جامعه شرکت کردند و نظرات خود را در مورد این موضوع ارائه کردند. اعضای جامعه کریپتو از اشاره به اینکه قاتلان به اصطلاح ETH به وعده‌های خود عمل نکردند تا پیشنهاد حذف کلاً اصطلاح «قاتل ETH» در مورد آینده قاتلان ETH بحث کردند.

اعضای انجمن که در مورد موضوع نظر می دهند. منبع: Reddit

یکی از اعضای انجمن ادعا کرد که چیزی به نام قاتل اتریوم وجود ندارد. کاربران Reddit بر این باورند که تنها شبکه‌های ETH و بقیه شبکه‌های لایه 1 در حال رقابت برای سهم بازار در بقیه لایه‌های بازار هستند.

Redditor سال 2018 و چرخه های اخیر را مقایسه می کند. منبع: Reddit

یکی از Redditor استدلال کرد که عبارت ETH killer باید حذف شود زیرا “ETH اینجاست تا بماند” در این مرحله. اعضای انجمن بر این باورند که ETH هنوز هم قابل غصب است، اما نمی توان آن را کشت. آنها نوشتند: “در آن مرحله، کل بازار باید از بین برود، که از نظر آماری نیز بعید است.”

مربوط: یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا: من نمی خواهم اتریوم “زیبا” را بکشم

در حالی که بسیاری از بحث ها به نفع اتریوم است، برخی هنوز معتقدند که این شبکه ممکن است اشتباه پیش برود. یکی از اعضای انجمن گفت که این ایده که ETH “هرگز شکست نمی خورد” مضحک است. کاربران Reddit استدلال کردند که پذیرش ETH به این معنی نیست که انجام شده است زیرا بسیاری ادعا می کنند که فضا هنوز در مراحل اولیه خود است.

ما زود هستیم و خیلی زود است که قطعیت مطلق را اعلام کنیم، یا اینکه کارمان تمام شده است و دیگر زود نیست.»

برخی به این بحث پیوستند تا کمی طنز به بحث آنلاین اضافه کنند، زیرا برخی دیگر استدلال های جدی برای بحث ارائه کردند. یکی از اعضای انجمن پست کرد، “اتریوم یک قاتل واقعی اتریوم است”، در حالی که یکی دیگر پست، “آنچه ETH را نمی کشد، ETH را قوی تر می کند.”

این بحث تنها چند روز پس از آن مطرح شد که یکی از معروف ترین بلاک چین های قاتل اتریوم، سولانا، با مشکل دیگری در شبکه خود مواجه شد. در 25 فوریه، سولانا با کاهش سرعت تولید بلوک مواجه شد که منجر به راه اندازی مجدد شبکه شد. این اتفاق باعث ایجاد اختلالات مختلفی در تراکنش های کاربران شد. این موضوع همچنین باعث خشم در توییتر شد و برخی این شبکه را به سخره گرفتند و آن را “قاتل معاملات” خواندند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا