🚨 اخبار ارز دیجیتال

DJ 3LAU پس از انصراف از Friend.tech به دلیل خطرات نظارتی باعث ایجاد موج‌هایی می‌شود

۳LAU خاطرنشان کرد که در حالی که خطرات لزوماً بالا هستند، “مسئولیت” اجتناب از مناطق خاکستری نظارتی وجود دارد.

دی جی محبوب و سرمایه گذار ارزهای دیجیتال ۳LAU (جاستین بلاو) پس از انصراف ناگهانی از پلت فرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی Friend.tech، سر و صدایی در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. دی‌جی این تصمیم را توضیح داد و نگرانی‌ها را در مورد خطرات نظارتی که پلتفرم می‌تواند ایجاد کند را برجسته کرد.

در یک تاپیک در ۱۵ سپتامبر X (تویتر)، ۳LAU فاش کرد که پس از “درک بیشتر خطرات” از Friend.tech خارج می شود.

“من فکر می کنم این یک محصول عالی است، اما (متاسفانه) برای من کمی بیش از حد خطرناک است. من این ۸ دلار ETH را در صندوقی به نام Paid In Full Foundation، مخصوصاً برای موسیقی که به آن علاقه دارم، گذاشتم. من می روم. آن را به خیریه ای که تبدیل به خیریه شده است، اهدا کنیم».

۳LAU اضافه کرد که نگرانی‌های اصلی در مورد بازارسازان خودکار (AMM) است که تجارت کلیدهای کاربر (که قبلاً به عنوان سهام شناخته می‌شد) در پلتفرم را امکان‌پذیر می‌کنند.

او پیشنهاد کرد که چنین ویژگی‌هایی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در یک منطقه خاکستری نظارتی قرار دارند و می‌توانند در آینده مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کنند.

من فکر نمی‌کنم خطر *بالا* باشد، اما مطمئناً این مسئولیت وجود دارد که در حوزه‌های مقرراتی که مشخص نیست دخالت نکنیم.[s]او افزود: “همه چیز در آنجا احتمالاً خوب است به جز نحوه عملکرد AMM. مکانیک AMM ریسک بیشتری را در بر می گیرد. من نمی خواهم AMM به این شکل با نام تجاری من مرتبط شود.” نه.

این حرکت واکنش شدید X را به همراه داشت و هشتگ ۳LAU برای مدت طولانی ادامه داشت. فهرست تعداد توییت های افرادی که با حمایت یا انتقاد از دی جی نظر خود را به وضعیت اضافه کردند.

نظراتی که در واکنش به پست‌های او نشان می‌دهد عده‌ای او را متهم می‌کنند که سهامش را به دست فالوورهایش می‌ریزد و از آنها به عنوان «نقدینگی خروج» استفاده می‌کند. با این حال، ۳LAU بعداً گفت که به هر کسی که کلیدهای او را خریداری کند، پول را بازپرداخت می کند.

Friend.tech در اواسط آگوست راه اندازی شد و این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا با خرید کلید از سایر کاربران یا فروش کلیدهای خود، حضور اجتماعی خود را نشانه گذاری کنند.

مربوط: Stoner Cats NFT یک امنیت نیست، بلکه “تأمین سرمایه جمعی طرفداران” است – SEC Perth، Ueda

با توجه به اینکه کلیدها هزینه دارند و ارزش کلیدها بسته به عوامل بی‌شماری می‌تواند در نوسان باشد، انتقال از ۳LAU می‌تواند تأثیر مالی بر روی کاربران داشته باشد. وضعیت دشوار را برای کاربرانی که نمی‌خواهند از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند، برجسته می‌کند.

۳LAU اشاره کرد که “درام بیش از حد” پیرامون اعلام اولیه وجود داشت، و در یک پست بعدی توضیح داد که چگونه می تواند به صاحبان کلید آسیب دیده جبران شود.

“در بلوکی که اولین کلیدم را فروختم، یک توافقنامه تقسیم کردم تا تمام این ETH را به نسبت به زنجیره کلید ۳LAU Friend.tech برگردانم. من هنوز تمام کل کلیدها را به خیریه اهدا می کنم. آیا هنوز خنک شده است. پس از تکمیل تراکنش پیگیری خواهم کرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا