اخبار ارز دیجیتال

9th Ward Director’s Shooter, Decentraland Red Light District Battle: Web3 Gamer


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشکل در منطقه چراغ قرمز دسنترالند، Vulcan Forged Auto-Clicker “Merciless”، تیرانداز همه جانبه بلاک چین کارگردان منطقه 9.

یک منطقه چراغ قرمز به نام Decentraland X District دچار مشکل شده است.

اختلاف مداوم بین رهبران ناحیه X و گروهی از اعضای جامعه به اوج خود رسید که از DAO Decentraland خواسته شد تا آینده منطقه را در نظر بگیرد.

مناطق Decentraland مناطقی هستند که به طور مشترک در مالکیت نقشه قرار دارند که حول یک موضوع خاص ساخته شده اند (برای منطقه X: محتوای بزرگسالان). با این حال، در پنج سال پس از تأسیس، توسعه چندانی نداشته است.

عضو Morph در 12 آوریل پیشنهاد کرد که DAO و بنیاد Decentraland باید از OpenSea بخواهند تا NFT های زمین منطقه را به عنوان دزدیده شده علامت گذاری کند تا زمانی که راه حلی برای مشکلات جامعه District X پیدا شود.

Morph گفت که RobL متولی منطقه X بدون کمک مشارکت کنندگان این نقش را ایفا خواهد کرد و LLC مستقر در وایومینگ او به نام District X Land Holdings کیف پول multisig را که زمین منطقه را در اختیار دارد مدیریت خواهد کرد. او ادعا می کند که منطقه از نیات اصلی خود منحرف شده است، اما توسعه کمی صورت گرفته است، و بدترین تخلف این است که گفته می شود RobL سعی کرده است کل منطقه را بفروشد.

پروپوزال مورف باید دو مرحله دیگر را طی کند. رای اولیه نشان داد که 73.94 درصد آرا به نفع آن اختصاص یافته است. او به کوین تلگراف گفت که بسیار عالی خواهد بود که شاهد ظهور جامعه و کسب رای اکثریت باشیم.

با این حال، RobL ادعاها در مورد نحوه مدیریت مورف ها با زمین منطقه را رد کرد و به مجله گفت:

ادعاهایی وجود داشت که من به نوعی منطقه را برای فروش گذاشته ام که این هم مزخرف است.

با این حال، برای روشن بودن، فروش منطقه غیرقانونی نیست. او گفت که بسیاری از مالکان ولسوالی ها در حدود دو سال گذشته مناطق خود را فروخته اند و فاش کرد که هرگز خود را نفروخته است.

نمایی از برج X District در Decentraland. (Decentraland/Screengrab)

RobL بیان کرده است که حق رای او به تنهایی در DAO برای جلوگیری از تصویب رای کافی است. با این حال، حتی اگر مراحل پایانی را پشت سر بگذارد، معتقد است که هرگز اجرایی نخواهد شد.

چرا؟زیرا [the] بنیاد Decentraland و DAO کاملاً آگاه هستند که این پیشنهاد مملو از اطلاعات نادرست و در ارزش اسمی آشکارا نادرست است.

بنیاد Decentraland یک طرف خارجی در این وضعیت است و گفته است که در این موضوع دخالتی ندارد. در زمان نگارش این مقاله، جامعه درخواستی برای مشارکت در این پیشنهاد نکرده است.

منطقه 9 چشم انداز کارگردان از یک بازی بلاکچین سینمایی همهجانبه

یکی از بازی‌های تیراندازی که در اواخر امسال باید تماشا کنید Off The Grid است، اولین عنوان استودیوی مستقل Gunzilla Games.

این بازی بلاک چین که یک بازی تیراندازی سوم شخص به سبک سایبرپانک است، در جزیره‌ای خیالی Teardrop در اقیانوس آرام می‌گذرد، جایی که شرکت‌ها برای منابع می‌جنگند.

بندر میدتاون
Midtown Harbor یکی از مکان هایی است که در بازی به نمایش گذاشته شده است. (بازی گنجیرا)

کارگردان فیلم نیل بلومکمپ منطقه 9 و الیزیوم شهرت به عنوان افسر ارشد چشم انداز در هیئت مدیره است. ولاد کورولوف یکی از بنیانگذاران گیمز Gunzilla به مجله می گوید که Blomkamp به تبدیل بازی ها به فیلم های تعاملی و بازیکن محور کمک می کند.

بر خلاف دیگر بازی‌های بتل رویال، Off The Grid به عنوان یک بازی روایت محور توسعه یافته است که بازیکنان را در دنیایی که ما ساخته‌ایم غرق می‌کند.

بازی رایگان است و آیتم های جدید درون بازی به طور مرتب برای جمع آوری بازیکنان اضافه می شود و برای بازی در ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی در دسترس است. به گفته Korolov، این بازی بر روی بلاک چین Gunz در زیرشبکه Avalanche اجرا می‌شود، اما هدف این بود که بازیکنان آینده تجربه‌ای به اندازه هر بازی سنتی دیگری روی کنسول داشته باشند.

این اعلامیه پس از انتشار چندین تیرانداز دیگر از بلاک چین، از جمله بلوک‌های مرده، منتشر شد و کورولوف گفت که تیراندازی می‌تواند کلید پذیرش انبوه باشد.

بازی های شوتر امروزه با بیش از 500 میلیون کاربر محبوب ترین سبک بازی های ویدیویی هستند. کورولوف توضیح می دهد که برای توسعه دهندگان و گیمرها طبیعی است که پتانسیل خود را در فضای Web3 کشف کنند، ژانری که در حال حاضر پایگاه کاربری قوی دارد.

شاید تسلط بر آن آسان نباشد، اما یادگیری، یادگیری و بازی کردن بازی های تیراندازی آسان است.

او می افزاید، این یک نقطه ورود در دسترس برای کاربران جدید فراهم می کند تا مزایای واقعی بازی های Web3 را کشف کنند، مانند تجارت غیرمتمرکز اقلام درون بازی و اقتصادهای متعلق به بازیکنان.

Vulcan Forged برای کلیک‌کننده‌های خودکار بی‌رحم است

طبق یک پست Discord در 10 آوریل، Vulcan Forged در حال سرکوب خودکار کلیک‌کننده‌ها است.

گزارش‌هایی دریافت کرده است که برخی از بازیکنان از کلیک‌کننده خودکار در سیستم جدید جستجوی درون بازی استفاده می‌کنند، و قول داده است که به طور کامل تحقیق کند و افزوده است که به متخلفان رحم نمی‌کند.

کلیک‌کننده‌های خودکار، که با تقلید از کلیک‌های ماوس، سیستم‌ها را برای کسب پاداش یا ارزهای دیجیتال دستکاری می‌کنند، مدت‌هاست که برای استودیوهای Web3 مشکل‌ساز بوده است. Adam Bendjemil، رئیس توسعه کسب و کار در BNB Smart Chain، به مجله گفت که بازی‌هایی که پاداش‌های روزانه یا سایر مشوق‌های مالی ارائه می‌دهند، اهداف اصلی برای کلیک‌کننده‌های خودکار هستند و به‌طور بالقوه توکنومیک بازی‌ها را مخدوش می‌کنند. من به شما هشدار می‌دهم.

اگر بازی نامتعادل باشد، متاسفانه بازی می میرد. بازیکنان علاقه ای به بازی کردن آن ندارند، [this] هیچ منفعتی به جز شخصی که از کلیکر استفاده می کند، ندارد.

استودیوها می‌توانند آدرس‌های IP را مسدود کنند، تأیید کپچا و موارد دیگر را اضافه کنند، اما دائماً در حال تطبیق و مبارزه با ربات‌های نوآورتر هستند.

آنها افراد بسیار باهوشی پشت سر هستند [the bots]، بنابراین مبارزه سختی است. Benjemil اضافه می کند که حتی امروز، هنوز هم یک مشکل است.

استفاده از ربات‌ها هنگام اندازه‌گیری تعداد پخش‌کننده‌های Web3 نیز مشکلاتی ایجاد می‌کند. پدرو هررا، رئیس تحقیقات و تجزیه و تحلیل DappRadar، مشکل را به خوبی درک می کند. اما هررا اشاره می‌کند که با پیچیده‌تر شدن بازی‌های Web3، تعداد ربات‌ها احتمالا کاهش می‌یابد.

اگر در حال انجام یک بازی تیراندازی اول شخص هستید، نمی توانید یک ربات را برنامه ریزی کنید. منظورم این است که شما می توانید، اما ارزش تلاش را ندارد. RPG، FPS [and] او می گوید، سوء استفاده از MMO به این شکل بسیار دشوار است.

Aurorys Adventures Games: Pokémon Encounters ماتریس

تاکتیکی شفق
Aurory Tactics نوامبر گذشته منتشر شد. (Aurorie/Screengrab)

تیم Aurory در نظر دارد هفته آینده یک بازی جدید به نام Adventures منتشر کند.

جاناتان کمپئو، مدیر تولید و تهیه‌کننده اجرایی Aurory به مجله می‌گوید که نسخه 0 بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از سرزمین‌ها بازدید کنند و موجوداتی به نام Nefties را از طریق نبرد دستگیر کنند. کمپئو گفت: ماتریس برای نسل Roblox.

عرضه بسیار مورد انتظار پس از اولین بازی Aurory به نام Tactics انجام می شود که نوامبر گذشته منتشر شد. اما Campeau گفت که Adventures احتمالا برای طیف وسیع تری از گیمرها جذاب خواهد بود.

عرضه محدود در ماه آینده با انتشار عمومی کامل تا پایان تابستان دنبال خواهد شد.

NFT Worlds دوباره بازپخش می شود و دوباره شروع می شود

من می خواهم که schadenfreude تمام این داستان را داشته باشد که 10 سال بعد Minecraft این گروه را که در حال ساخت بازی بودند ممنوع کرد و سپس آن گروه جایگزینی برای Minecraft ساخت. برای من بسیار جالب خواهد بود.

در 20 آوریل، زمانی که تیم NFT Worlds نزدیک به دو ساعت با جامعه برای بحث در مورد برنامه‌های تغییر نام تجاری خود پس از یک سال سخت، صحبت کردند، یکی از Twitter Spaces چنین گفت.

مشکلات آن‌ها در جولای زمانی آغاز شد که استودیوی Mojang خالق Minecraft گفت که NFT و سایر فناوری‌های بلاک چین به طور کلی پشتیبانی نمی‌شوند یا روی سرورهایشان مجاز نیستند.

این حرکت به NFT Worlds که کل سیستم بازی آن بر روی Minecraft ساخته شده بود، ضربه زد و آن را مجبور کرد به موتور بازی خود که به زودی منتشر خواهد شد، حرکت کند.

اوباش زامبی از NFT Worlds در مقابل Minecraft. (ArkDev/Twitter)

پس آیا Minecraft سهواً هیولایی ساخته است که آن را می خورد؟

ما معتقدیم که می‌توانیم جایگزین بهتری ایجاد کنیم که ایجاد سرور و مد را آسان‌تر می‌کند و امکان ادغام Web3 را فراهم می‌کند.

ArkDev گفت: توییتر ماه گذشته.

سندباکس: میخانه ایرلندی و شهر زیرزمینی

سپتامبر گذشته در بازی The Sandbox’s Rabbids زمان زیادی را صرف جمع آوری plungers کردم. من اکنون به موارد دیگر ارتقا داده ام.

این پلتفرم جشنواره آوریل خود را در اوایل این ماه راه اندازی کرد، اما هنوز فرصتی برای بررسی آن تا پایان آن در 2 مه وجود دارد.

این جشنواره ترکیبی از همکاری‌های برند، ساخت‌های خلاقانه و پروژه‌های فرهنگی معمولی Sandbox را به نمایش می‌گذارد. مشتری می تواند کمی کند و باگ باشد، اما من همیشه توجه به جزئیات را در بازی های مختلف دوست داشته ام.

در یک میخانه ایرلندی شبدر جمع کنید. (اسکرین شات جعبه ایمنی)

اول، یک ساخت بسیار جالب به نام شهر زیرزمینی چونگ کینگ، بر اساس داستان کوتاهی از Cixin Lius وجود دارد. زمین سرگرداندر تلاش اول باید 88 کوفته پراکنده در اطراف صحنه جمع آوری کنید. مانند بسیاری از ساخت‌ها در Sandbox، پر از NPC است و این تصور را ایجاد می‌کند که تعداد افراد بیشتر از تعداد واقعی است.

با این حال، تنها بودن در یک اتاق شلوغ کمی ارجحیت دارد تا مردم بورگ غول‌پیکر و بادکرده‌ای که زمانی اتفاق می‌افتد که همه سعی می‌کنند در همان مکان تخم‌ریزی کنند.

من و شیطان در آشپزخانه جهنم، یک نقطه تخم ریزی شلوغ را مشاهده می کنیم. (اسکرین شات جعبه ایمنی)

اما برای تسکین تنهایی ام در متاورس، برای دیدن پدربزرگم به The Shebeen، یک میخانه ایرلندی رفتم. چرا درب ورودی خود را باز کنید و 100 متر از جاده به سمت یک میخانه واقعی ایرلندی در ایرلند پیاده روی کنید، در حالی که می توانید به صورت آنلاین در نسخه مجازی شبدر جمع آوری کنید؟

علاوه بر این، Shebeen پرچم های بیشتری دارد، گوزن هایی با شاخ های درخشان در تاریکی، و باغ آبجو که بوی گورستانی از همه سیگارهایی که تا به حال کشیده اید نمی دهد.

او در مجموع حدود پنج ثانیه جستجو کرد، گفت “خوب است” و برای تماشای بازی منچستریونایتد برگشت.

برنامه های آینده

کریپتو تک شاخ دو نمونه اولیه Team RPG را برای اعضای انجمن منتشر کرده است. Match-3 و Auto-Battler در 13 آوریل راه اندازی می شوند و برای کسانی که کیف پول MetaMask حاوی 5 یا بیشتر NFT Unicorn دارند در دسترس خواهند بود.

از باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته بازی خودت رو بگیر Novel Labs و Faraway در اوایل این ماه اعلام کردند که در حال کار بر روی شهر Serum، یک بازی شهرسازی با حضور میمون های جهش یافته هستند. برای سه ماهه سوم سال جاری برنامه ریزی شده است.

کائنات Proving Grounds alpha در 26 آوریل آغاز خواهد شد. کسانی که تا آن تاریخ ثبت نام کنند، این شانس را خواهند داشت که بازی را انجام دهند و برای اولین بار از Reyu NFT به عنوان آواتار استفاده کنند.

شایعات بازی، درام Discord یا پروژه دست کم گرفته شده ای که فکر می کنید باید در مورد آن بنویسم دارید؟ تمام نکات، ترفندها و انتقادات خود را به @quinnishvili در توییتر ارسال کنید.نویسنده: Callan Quinn

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا