اخبار ارز دیجیتال

دیزنی باب ایگر را به عنوان مدیر عامل بازگرداند: اینجا Crypto Connection است

از زمان ترک شرکت والت دیزنی، باب ایگر به عنوان مشاور و عضو هیئت مدیره پلتفرم آواتار دیجیتال Genies خدمت کرده است.

باب ایگر، حامی متاورس، بازگشت غافلگیرکننده ای به نقش سابق خود به عنوان مدیرعامل دیزنی و جانشینی باب چاپک، مدیرعامل سابق فعلی، اعلام کرد.

ایگر که بیشتر به خاطر ۱۵ سال فعالیتش به عنوان مدیر عامل یک شرکت جهانی سرگرمی شناخته شده است، مدیران دیزنی گفت: شناخته شده اند او پس از تبدیل شدن به یک مدیر، مشاور و سرمایه‌گذار در Genies، یک پلتفرم آواتار دیجیتال که بر روی بلاک چین Flow Dapper Labs اجرا می‌شود، به جامعه ارزهای دیجیتال پیوست.

ایگر در آن زمان گفت: «من از پیوستن به هیئت مدیره Genies و کمک به آکاش نیگام و شرکت کمک می کنم تا انسان ها را برای ایجاد اکوسیستم آواتار، «برنامه های تلفن همراه برای Web3» توانمند کنند، هیجان زده هستم.

ایگر هنوز یک مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره دیزنی بود که این شرکت در ۲۸ دسامبر اختراعات مربوط به Metaverse خود را ثبت کرد.

این پتنت مربوط به یک «شبیه‌ساز دنیای مجازی در یک مکان واقعی» است و طبق این پرونده، بازدیدکنندگان از پارک‌های موضوعی دیزنی می‌توانند از تلفن همراه خود برای تولید جلوه‌های سه بعدی شخصی‌سازی شده استفاده کنند که می‌تواند روی دیوارها نمایش داده شود. به فضای فیزیکی نزدیک مانند و اشیاء دیگر

با این حال، دیزنی در آن زمان اعلام کرد که “هیچ برنامه ای فعلی” برای استفاده از پتنت “شبیه ساز دنیای مجازی” ندارد و این شرکت هنوز هیچ محصول مرتبط با این پتنت را اعلام نکرده است.

مربوط: مدیران عامل فناوری دره سیلیکون طرفداران زیادی از متاورس نیستند

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، بازگشت ایگر ظاهراً موقتی است، اما ایگر تنها برای دو سال آینده به عنوان مدیر عامل دیزنی موافقت خواهد کرد.

طبق گزارش ها، ایگر در طول تصدی جدید خود به عنوان مدیرعامل، با هیئت مدیره برای تعیین مسیر استراتژیک شرکت و ایجاد جانشین همکاری خواهد کرد.

در غیاب او، دیزنی در طول سال به کار برای پروژه‌های متاورس، NFT و بلاک چین ادامه داده است.

در ماه سپتامبر، دیزنی شروع به استخدام وکلای اصلی کرد تا روی معاملات مربوط به NFT، متاورس، بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) کار کنند.

به طور خاص، کسانی که “مشاوره حقوقی چرخه عمر کامل محصول و پشتیبانی از محصولات جهانی NFT” را ارائه می دهند و از انطباق با تمام قوانین و مقررات جاری داخلی و بین المللی اطمینان حاصل می کنند. من به دنبال این هستم.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا