🚨 اخبار ارز دیجیتال

کشف مناسب بودن بازار محصول و موارد استفاده پویا برای ارزهای دیجیتال


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در مورد اهداف رشد خود واقع بین باشید، فرصت تغییر را در آغوش بگیرید و به کسانی که می خواهند این محصولات جدید را برای به حداکثر رساندن رشد امتحان کنند گوش دهید.

تناسب بازار محصول (PMF) به کشف چگونگی پاسخگویی یک محصول به تقاضای بازار اشاره دارد. این موارد از موارد استفاده متنوع تا موارد استفاده بسیار خاص را شامل می شود. کشف اینکه چگونه پذیرندگان اولیه می توانند از محصولات نوظهور استفاده کنند برای یافتن فرصت های رشد ضروری است. گاهی اوقات مناسبی پیدا نمی‌کنید، اما این اشکالی ندارد، زیرا می‌توانید فرصت‌های دیگر را ارزیابی کنید و مقیاس را تنظیم کنید یا به طور کامل مخاطبان خود را منحرف کنید.

هیچ پاسخ درستی در مورد کشف PMF وجود ندارد، اما ما به استدلال استراتژیک نیاز داریم که بتوانیم هر روز آن را آزمایش کنیم. در ارزهای رمزنگاری شده، کل این فرآیند بسیار منحصر به فرد است و اغلب با بررسی های سنگین مواجه می شود. علاوه بر این، مقایسه معیارهای موفقیت شرکت‌های مبتنی بر Web2 با شرکت‌های Web3 منصفانه نخواهد بود. ما شاهد بوده‌ایم که جامعه‌سازی به روشی کاملاً غیرمتمرکز اتفاق می‌افتد و از مجموعه‌ای کاملاً جدید از شبکه‌ها استفاده می‌کند که می‌توانند بینش‌هایی بسیار فراتر از آنچه به آن عادت کرده‌ایم ارائه دهند.

به جامعه ای بپیوندید که می تواند آینده را تغییر دهد. حلقه نوآوری کوین تلگراف رهبران فناوری بلاک چین را گرد هم می آورد، متصل می کند، همکاری می کند و در معرض دید قرار می دهد.اکنون درخواست دهید

برای مثال، شرکت‌هایی مانند Spindl در حال تعریف مجدد اعتبار برای Web3 هستند، بنابراین می‌دانید هجوم مشتریان شما چه می‌کنند و چرا. این مفهوم روش رشد و کشف PMF را مجدداً نشان می دهد. استفاده قبلی از معیارهای موفقیت در سطح صنعت، تنها تا حدی پایدار است، قبل از اینکه به نحوه تراز کردن معیارهای موفقیت بهتر به جای مقایسه سیب و پرتقال نگاه کنیم. در فضای Web3، ما شاهد تغییر انگیزه کلی از افزایش تعداد کاربران به اهداف حفظ کیفیت متمرکز بوده ایم.

آنچه من اغلب سعی می کنم بیان کنم این است که تبدیل PMF به ارز رمزنگاری شده دشوار است زیرا موارد استفاده هر کس متفاوت است. به عنوان مثال، کاربران ما در سراسر جهان پراکنده هستند و کاربرانی که در لندن از بیت کوین به عنوان یک ذخیره استراتژیک ارزش استفاده می کنند، ممکن است با کاربرانی که از اتریوم برای ارسال پول به آن سوی مرزها استفاده می کنند، مرتبط نباشند. یک ماهیت وجود دارد. همانطور که در ابتدا گفتم، فرآیند کشف می تواند بسیار مهم یا بسیار گسترده باشد. در واقع، من معتقدم که معرفی یک محصول نوظهور که به ناکارآمدی های مختلف بازار مانند ارزهای رمزنگاری شده رسیدگی می کند، بسیار دشوارتر از محصولی است که برای رسیدگی به یک مشکل بسیار خاص توسعه یافته است. من اینجا هستم. این خطوط را برای مصرف کنندگان محو می کند، فرصت های سردرگمی را افزایش می دهد و حفظ کاربر را دشوار می کند.

صنعت می تواند این ناکارآمدی های پذیرش را با ایجاد یک نقشه راه روشن برای چشم انداز هر شرکت و استفاده از برندینگ قوی برطرف کند. کلماتی مانند “کریپتو، ارز دیجیتال و بلاک چین” اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. تعاریف فراتر از این واژه‌ها می‌تواند به محصول محتوای بیشتری بدهد. بسیاری از مردم از گنجاندن اصطلاحات مبتنی بر Web2 در استراتژی خود اجتناب می کنند، اما شما نباید این کار را انجام دهید. استفاده از اصطلاحاتی که مصرف کنندگان با آن آشنا هستند می تواند به آنها کمک کند تا محصولات مبتنی بر وب ۳ را تصور کنند که واقعاً در زندگی آنها ادغام می شوند و جایگزین محصولات TradFi می شوند.

اگر رمزارزها و جامعه وسیعی که آنها را احاطه کرده است نمادی از چیزی باشد، این است که پذیرش این روش جدید تجارت بدون در نظر گرفتن اتفاق خواهد افتاد، تنها پذیرش جریان اصلی بر ساخت متمرکز خواهد شد. توسعه جوامع قبیله‌مانند نزدیک به اکوسیستم کمک کرده است تا به جایی که امروز است برسد، و اینکه آیا به پرمصرف‌ترین ریل پرداخت تبدیل می‌شود، به نظر من نگرانی اصلی است.

در مورد اهداف رشد خود واقع بین باشید، فرصت تغییر را در آغوش بگیرید و به کسانی که می خواهند این محصولات جدید را برای به حداکثر رساندن رشد امتحان کنند گوش دهید.

مگان نیولد، رئیس صرافی ارزهای دیجیتال BingX در آمریکای شمالی است.


این مقاله از طریق حلقه نوآوری Cointelegraph منتشر شده است، یک سازمان مورد تایید مدیران ارشد و کارشناسان در صنعت فناوری بلاک چین که آینده را از طریق قدرت ارتباط، همکاری و رهبری فکری می سازد. نظرات بیان شده لزوما منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست.

درباره حلقه نوآوری Cointelegraph بیشتر بدانید و ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر

نویسنده: Megan Nyvold

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا