اخبار ارز دیجیتال

ربات معاملات ارز دیجیتال دیسکورد پس از “سوءاستفاده جدی” تعطیل شد

ارزش این ربات در ماه گذشته به صورت توکن 16.5 میلیون دلار بود.

None Trading، یک ابزار معاملاتی رمزنگاری و غیرقابل تعویض توکن که بر روی Discord ساخته شده است، به دلیل «سوءاستفاده قابل توجه» در زیرساخت خود تعطیل شده است.

بر اساس گزارشی در 20 سپتامبر، اعلامیه، توسعه دهندگان None Trading اظهار داشتند که نه تنها “توکن های تیم” ضروری برای عملیات خود را از دست داده اند، بلکه “مقدار زیادی از سرمایه” را نیز از دست داده اند. “علاوه بر این، ما سه عضو اصلی تیم را که برای اجرای سالم پروژه لازم بود از دست دادیم. این اتفاق ناگوار ما را در موقعیت مالی و زیرساختی قرار داده است که منجر به کارآمدتر شدن شرکت شده است.” توسعه دهندگان نوشتند که ادامه فعالیت برای ما کاملا غیرممکن است.

در نتیجه، ما چاره ای جز توقف فعالیت به عنوان یک شرکت نداریم.»

از زمان انتشار این مقاله، دیسکورد، تلگرام و وب سایت رسمی پروژه حذف شده است. None Trading می نویسد که دارندگان توکن 30 روز فرصت دارند تا قبل از آفلاین شدن، پاداش خود را دریافت کنند. به دنبال این خبر، توکن None Trading (NONE) نزدیک به 80 درصد سقوط کرد و به 0.074 دلار در هر توکن رسید. در آغاز ماه گذشته، NONE دارای ارزش بازاری 16.5 میلیون دلاری بود. این پروژه در اردیبهشت ماه راه اندازی شد.

تا زمان بسته شدن، None Trading خود را به عنوان “راه حل معاملاتی همه در یک که مستقیماً در Discord قرار دارد” معرفی می کرد. کاربران می توانند به صورت رایگان به ربات دسترسی داشته باشند یا 300 بدون کمیسیون برای معاملات پرمیوم بپردازند. سپس ربات None Trading بر اساس هر معامله، کمیسیونی از 0.3% تا 0.6% دریافت کرد. مدیر عامل ناشناس آن، کارو، ادعا کرد که یک جوان 19 ساله است که از سال 2021 در فضای NFT و توکن درگیر بوده و چندین پروژه را توسعه داده است.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند


نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا