🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنامه دیجیتال RMB عملکرد شارژ پیش پرداخت Mastercard VISA را برای گردشگران اضافه می کند

اپلیکیشن دیجیتال RMB اکنون به گردشگران اجازه می دهد تا با استفاده از گزینه «اول شارژ، بعد خرج کن» کیف پول های الکترونیکی CNY خود را با پرداخت مسترکارت و ویزا شارژ کنند.

گردشگرانی که قصد بازدید از جمهوری خلق چین را دارند، می‌توانند کیف پول‌های دیجیتال RMB خود را با استفاده از گزینه‌های پرداخت VISA و Mastercard بارگیری کنند، زیرا این کشور به به روز رسانی برنامه تلفن همراه خود برای تبلیغ آزمایشی CBDC خود ادامه می‌دهد.

برنامه e-CNY هنوز در مرحله آزمایشی است و برای کاربران فروشگاه Google Play مستقر در iOS و چین در دسترس است. این برنامه در خدمت کاربران فردی است و به آنها اجازه می دهد تا کیف پول دیجیتال یوان خود را باز کرده و از e-CNY استفاده کنند.

طبق آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن iOS که در ۲۲ سپتامبر منتشر شد، نسخه ۱.۱.۱ شامل پشتیبانی از خدمات شارژ با گزینه‌های کارت بین‌المللی است.

آخرین نسخه برنامه e-CNY در اپ استور یک سرویس بین المللی شارژ کارت را معرفی می کند.

به گفته بسیاری از خبرگزاری های محلی چین، آخرین نسخه اپلیکیشن e-CNY همزمان با آغاز بازی های آسیایی خواهد بود.

آموزشی که روند ثبت نام با استفاده از شماره بین المللی را برای کاربران خارجی تشریح می کند. منبع: e-CNY app.

چین به طور گسترده در حال آزمایش استفاده از یوان دیجیتال به عنوان روش پرداخت برای بازدیدکنندگان خارجی ژاپن است. به گفته Yicai، بازی‌های المپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲ شروع خلبانان CBDC برای گردشگران به‌عنوان راهی برای معامله با بازرگانان محلی با استفاده از e-CNY است.

طبق گزارش‌ها، گردشگرانی که از ژاپن بازدید می‌کنند اکنون می‌توانند با استفاده از شماره تلفن همراه خود در خارج از کشور، یک کیف پول الکترونیکی CNY را ثبت و باز کنند و از ویژگی کیف پول شارژ که اکنون از پرداخت با VISA و Mastercard پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند.

همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش داده است، چین در حال حرکت است تا اطمینان حاصل کند که renminbi دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت برای همه سناریوهای پرداخت خرده فروشی در دسترس است. این امر e-CNY را به یک روش پرداخت بسیار محبوب در میان کاربران خرده‌فروشی و فروشندگان در چین تبدیل می‌کند.

مجله: دلیل واقعی جنگ کریپتو چین، اشتباه شرم آور قاضی ۳AC: آسیا اکسپرس

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا