اخبار ارز دیجیتال

ادغام Yes Bank و UPI به طور قابل توجهی سهولت استفاده روپیه دیجیتال را بهبود می بخشد

ادغام UPI برنامه Yes Bank برای اولین بار برای یک CBDC خرده فروشی در هند است که پروژه های مختلفی را از زمان شروع آزمایشی در دسامبر دنبال می کند.

بله بانک در ۳۰ آگوست اعلام کرد، سهولت استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی بانک مرکزی هند (RBI)، روپیه دیجیتال، بهبود خواهد یافت. این به لطف ادغام رابط پرداخت یکپارچه (UPI) و RBI توسط Yes Bank بود. برنامه روپیه دیجیتال. بله دارندگان حساب بانکی می توانند با اسکن کد QR UPI به روپیه دیجیتال تراکنش انجام دهند.

UPI یک درگاه پرداخت ملی است که توسط شرکت پرداخت ملی هند (NPCI)، یک بخش از RBI اداره می شود. NPCI زیرساخت را برای UPI و روپیه دیجیتال فراهم می کند. طبق گزارش های محلی، UPI توسط ۱۵۰ میلیون بازرگان در هند استفاده می شود.

برنامه Yes Bank اولین ادغام UPI و CBDC را نشان می دهد. آجی راجان، مدیر اجرایی Yes Bank در بیانیه ای گفت:

انتقال به یک پلتفرم CBDC قابل همکاری، قابلیت‌های معاملاتی یکپارچه، کارآمد و گسترده را برای مشتریان YES BANK نوید می‌دهد. […] توانمندسازهای این تحول جهش کوانتومی را در استفاده از CBDC ها از طریق افزایش راحتی و دسترسی تسهیل می کنند. ”

بله بانک یکی از هشت بانکی بود که در ابتدا در پروژه آزمایشی روپیه دیجیتال خرده فروشی که در دسامبر راه اندازی شد، شرکت کرد. این پروژه دارای ۵۰۰۰ تاجر و ۵۰۰۰۰ کاربر CBDC است که تا فوریه ۸۰۰۰۰۰ تراکنش به ارزش ۱۳۴ میلیون دلار را انجام داده اند. روپیه دیجیتال عمده فروشی دیگری در ماه نوامبر راه اندازی شد.

موارد مرتبط: جی پی مورگان از بلاک چین برای نقل و انتقالات دلاری ۲۴ ساعته با بانک های هندی استفاده می کند

روپیه دیجیتال در حال حاضر در فروشگاه های منتخب زنجیره های خرده فروشی بزرگ Reliance در کشور از طریق یک برنامه مبتنی بر کد QR که در فوریه با همکاری ICICI Bank، Kotak Mahindra Bank و Innoviti Technologies راه اندازی شد، پذیرفته شده است.

مجله: ایردراپ ملی تایلند، اشتباه کاربر Delio، برترین کشور ارز دیجیتال ویتنام: آسیا اکسپرسنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا