اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم شناسه دیجیتال با zkSync برای KYC روی زنجیره ادغام می شود

راه حل KYC روی زنجیره RNS.ID بر روی یک “موتور حریم خصوصی” طراحی شده است که داده های کاربر را رمزگذاری می کند.

RNS.id، یک پلتفرم هویت دیجیتال Web3 که برای پشتیبانی از برنامه کاربردی و صدور هویت‌های مبتنی بر حاکمیت توسعه یافته است، امروز اعلام کرد که با zkSync برای KYC روی زنجیره یکپارچه خواهد شد. RNS.ID، در نسخه‌ای که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد، گفت راه‌حل KYC روی زنجیره آن بر روی یک «موتور حریم خصوصی» طراحی شده است که ویژگی‌ها یا ویژگی‌های هویت کاربر را در «برش‌های هش» مختلف با تأیید امضای متعدد رمزگذاری می‌کند. طراحی شده است تا

RNS.ID داده های ویژگی هویت تکه تکه شده کاربر را جمع آوری می کند و از ZK Proof برای تولید یک مدرک رمزگذاری شده از ابرداده استفاده می کند. علاوه بر این، این شرکت ادعا می‌کند که RNS.ID به کاربران اجازه می‌دهد تا «سیستم هویت افشای حداقل» خود را ایجاد کنند تا استفاده را محدود کنند، بنابراین از نقض اطلاعات شخصی و کاهش سرقت هویت احتمالی جلوگیری می‌کند. می‌گوید که می‌توان آن را کاهش داد.

هدف ادغام zkEVM با RNS.id فعال کردن راه‌حل‌های مبتنی بر حاکمیت شخصی در قلمرو جدیدی از دنیای دیجیتال است: قلمرو هویت‌های دیجیتال. این ادغام همچنین از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند تا به کاربران اجازه دهد حریم خصوصی خود را در حین تعامل با اکوسیستم Web3 حفظ کنند و به آنها اجازه می‌دهد بدون افشای داده‌های حساس خود شناسایی شوند.

در حال حاضر، این شرکت می‌گوید RNS.ID آن توسط بیش از ۸۰ درصد صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان از جمله Binance، Coinbase، Bitmart، Kucoin، Gate.io، Bybit و Huobi پشتیبانی می‌شود.

RNS.ID همچنین با جمهوری پالائو همکاری کرده است تا آن را به اولین کشور مستقل جهان تبدیل کند که برای شهروندان خود در سراسر جهان شناسه اقامت دیجیتال صادر می کند. گفته می شود که این اولین کارت شناسایی ملی است که در بلاکچین به عنوان “Soulbound ID NFT” صادر می شود.

مطالب مرتبط: چگونه Web3 مشکل اساسی Web2 را حل می کند

به نظر می رسد که کشورهای سراسر جهان به آرامی با استفاده از فناوری بلاک چین در بافت ملی خود به وب ۳ علاقه مند می شوند. در ۲۹ نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که دومینیکا با Huobi برای راه اندازی یک برنامه هویت دیجیتال و توکن ملی شریک شده است.

دولت دومینیکن موافقت کرده است که با Huobi برای صدور سکه های دومینیکا (DMC) و اسناد هویت دیجیتال (DID) شریک شود و به دارندگان DMC شهروندی دیجیتال در این کشور اعطا خواهد شد. DMC ها و DID ها در Huobi Prime صادر می شوند و به عنوان اعتبار برای پلتفرم های آینده متاورس مستقر در دومینیکا عمل خواهند کرد.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا