اخبار ارز دیجیتال

گروه ارز دیجیتال در دست بررسی توسط مقامات ایالات متحده: گزارش

طبق گزارش‌ها، مقامات ایالات متحده در حال بررسی انتقال‌های داخلی از گروه ارز دیجیتال به شرکت تابعه آن Genesis هستند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، گروه ارزهای دیجیتال (DCG) توسط بخش شرقی نیویورک (EDNY) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تحت بررسی است.

در این گزارش به نقل از افراد آشنا با این گزارش آمده است که مقامات در حال بررسی نقل و انتقالات داخلی بین DCG و شرکت تابعه آن، شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال Genesis Global Capital هستند. دادستان ها قبلاً از هر دو شرکت درخواست مصاحبه و مدارک کرده اند و SEC نیز تحقیقات مشابهی را در مراحل اولیه انجام می دهد.

تا به امروز هیچ اتهامی علیه DCG مطرح نشده است و مقامات آمریکایی هیچ اطلاعاتی در مورد این حادثه ارائه نکرده اند. یکی از سخنگویان DCG گفت که این شرکت از تحقیقات بی اطلاع است.

DCG فرهنگ یکپارچگی قوی دارد و همیشه تجارت را به صورت قانونی انجام داده است.

جنسیس یکی از شرکت‌هایی است که تحت تأثیر موج مسری که پس از سقوط FTX در ماه نوامبر رخ داد، قرار گرفت. این شرکت در 10 نوامبر فاش کرد که 175 میلیون دلار در حساب های تجاری FTX خود قفل شده است. جنسیس خروج خود را در 16 نوامبر به دلیل مشکلات نقدینگی به حالت تعلیق درآورد و با بانک سرمایه گذاری Moelis & Company برای کمک به بازسازی معامله کرد.

مرتبط: پیدایش به مشتریان می گوید که مشکلات مالی پس از درخواست جمینی برای اقدام به زمان بیشتری نیاز دارند

جنسیس 900 میلیون دلار به صرافی جمینی بدهکار است. آنها به طور مشترک محصولی به نام Gemini Earn را اجرا می کنند که به سرمایه گذاران کریپتو اجازه می دهد تا 8 درصد سود وام های کریپتو کسب کنند. جمینی ادعا می کند که پرداخت ها به مشتریان جمینی شکست خورده است زیرا DCG نتوانسته جنسیس را بازپرداخت کند.

سایر زیرمجموعه های DCG عبارتند از Grayscale Investments، رسانه CoinDesk، صرافی ارز دیجیتال Luno، و شرکت استخراج بیت کوین Foundry. کوین تلگراف یافت که اکثر صندوق‌های امانی Grayscale با قیمت‌های تخفیف‌خورده معامله می‌شوند، به طوری که Ethereum Classic Trust بالاترین تخفیف را در 4 ژانویه با 77% داشت و پس از آن Litecoin Trust با 65% قرار داشت. گزارش شده است Bitcoin Cash Trust با 57% معامله می‌شود.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا