اخبار ارز دیجیتال

DCG موافقت می کند تا ۹۰٪ بازیابی مورد انتظار در تراکنش با Genesis باشد

در صورت اجرای طرح اصلاح شده، بازیابی معادل دلار آمریکا می تواند ۷۰ تا ۹۰ درصد از طلبکاران جنسیس را تشکیل دهد.

گروه ارز دیجیتال (DCG)، یک شرکت بزرگ سرمایه گذاری خطرپذیر در صنعت کریپتو، با طلبکاران شرکت تابعه وام دهنده کریپتو Genesis به یک توافق اساسی دست یافته است.

بر اساس پرونده های دادگاه که در ۲۹ اوت منتشر شد، در صورت تکمیل طرح اصلاح شده، بازیابی معادل دلار آمریکا می تواند ۷۰ تا ۹۰ درصد از طلبکاران بدون وثیقه را تشکیل دهد.

طرح تجدیدنظر شده بسته به ارزش اسمی دارایی دیجیتال و اظهارنامه می‌تواند ۶۵ تا ۹۰ درصد بازیابی را به صورت غیر نقدی امکان پذیر کند.

مروری بر قرارداد اصلی بین DCG، بدهکاران و طلبکاران. منبع: Kroll.com

DCG تسهیلات بدهی جدید و قراردادهای بازپرداخت جزئی برای پرداخت بدهی های موجود به وام گیرندگان، از جمله ۶۳۰ میلیون دلار وام بدون وثیقه سررسید می ۲۰۲۳ و ۱.۱ میلیارد دلار سفته بدون وثیقه سررسید در سال ۲۰۳۲ نیز منعقد خواهد شد. بدهی شامل ۳۲۸.۸ میلیون دلار سررسید حق اول دو ساله و ۸۳۰ میلیون دلار سررسید دوم ۷ ساله است.

مربوط: FTX به دنبال تسویه ۱۷۵ میلیون دلاری با شرکت های جنسیس برای حل و فصل اختلافات است

DCG همچنین ۲۷۵ میلیون دلار را به صورت اقساط قبل از تاریخ اجرایی شدن طرح تحت یک توافق بازپرداخت جزئی پرداخت خواهد کرد.

جنسیس یکی از بسیاری از شرکت‌های تامین مالی رمزنگاری بود که تحت تأثیر بازار خرس عظیم سال ۲۰۲۲ قرار گرفت و در ژانویه ۲۰۲۳ مجبور به اعلام ورشکستگی شد. این شرکت بیش از ۳.۵ میلیارد دلار بدهی از ۵۰ طلبکار بزرگ داشت، از جمله شرکت هایی مانند جمینی و VanEck’s New Finance Income. سرمایه.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، جنسیس در اواسط نوامبر ۲۰۲۲ برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد و دلیل آن آشفتگی بی سابقه بازار مربوط به فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX بود. این شرکت ادعا کرد که این حادثه باعث برداشت “غیرعادی” شد که بیش از نقدینگی آن بود.

مجله: کتیبه بازگشتی – بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی ارائه می شود

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا