اخبار ارز دیجیتال

کمیته جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه مشترک دارایی های دیجیتال را ارائه کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در تمام طول سال، کمیته‌های کشاورزی و خدمات مالی مجلس با هم کار کرده‌اند تا قوانینی را برای مقابله با RFIA لومیس و گیلیبراند پیش‌نویس کنند.

لایحه ای برای ایجاد چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال توسط قانونگذاران جمهوری خواه در کمیته کشاورزی و خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا ارائه شده است. این نتیجه ماه ها کار مشترک هر دو کمیته است.

این لایحه ۲۱۲ صفحه ای به نام قانون نوآوری مالی و فناوری برای قرن بیست و یکم در ۲۰ جولای ارائه شد. به گفته توضیحی همراه، این لایحه با ایجاد چارچوبی برای «خطرات خاص فعالیت‌های مختلف مرتبط با دارایی‌های دیجیتال»، با هدف رسیدگی به شکاف‌های نظارتی است.

این لایحه به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) صلاحیت رسیدگی به محصولات دیجیتال را می دهد، صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را روشن می کند و فرآیندی را برای فروش دارایی های دیجیتالی ایجاد می کند که در ابتدا اوراق بهادار به عنوان کالا در نظر گرفته می شدند.

این لایحه همچنین شرایطی را تعیین می‌کند که دارایی‌های دیجیتال به عنوان کالا در نظر گرفته شوند و تمرکززدایی یک الزام کلیدی است. محصولات دارایی دیجیتال ممکن است در سیستم های تجارت دارایی دیجیتال ثبت شده در SEC فروخته شوند. فعالان بازار مشمول الزامات جدید و جامع تری برای افشا هستند و ممکن است در هر دو نهاد ثبت شوند.

سازمان‌های دولتی همچنین ملزم به همکاری با تنظیم‌کننده‌های خارجی برای توسعه استانداردهای نظارتی سازگار خواهند بود. دفتر پاسخگویی دولت باید یک مطالعه در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و نحوه قرار گرفتن آنها در بازارهای سنتی را تکمیل کند.

یکی از حامیان لایحه، نماینده فرنچ هیل و نماینده داستی جانسون، یک روز قبل از ارائه این لایحه، نامه ای به گری گنسلر، رئیس SEC ارسال کردند و در آن از به اصطلاح «تنظیمات اجرایی» صنعت ارزهای دیجیتال توسط SEC انتقاد کردند.

مطالب مرتبط: رمزارزها و اوراق بهادار: تفسیر جدیدی از آزمایش هوی ایالات متحده انجام می شود

سیاست SEC نیز در مقدمه لایحه برجسته شده است. در یکی از اسناد آمده است:

“رژیم نظارتی موجود SEC برای تطبیق با ثبت و تنظیم دارایی های دیجیتال طراحی نشده است. SEC در ارائه شفافیت مورد نیاز این نهادها برای فعالیت ناکام مانده است.”

دیگر حامیان لایحه گلن تامپسون، تام ایمر و وارن دیویدسون بودند. کمیته‌های هر دو مجلس در اوایل سال جاری شروع به کار با یکدیگر روی لایحه دارایی‌های دیجیتال کردند و جلسات مشترک متعددی را برای آماده‌سازی آن برگزار کردند.

این لایحه با سناتور سینتیا لومیس و سناتور کریستن گیلیبراند در هفته گذشته رقابت خواهد کرد که نسخه جدیدی از قانون نوآوری مالی مسئول دو حزبی (RFIA) را معرفی کردند.

مجله: نظر: ماکسیس کریپتو جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمزنگاری” دموکرات ها است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا