اخبار ارز دیجیتال

دارایی های دیجیتال باید به عنوان “مالکیت مناسب” ارزش گذاری شود – یکی از بنیانگذاران Sandbox


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سباستین بورگه، یکی از بنیانگذاران سندباکس، می‌گوید با داشتن حدود 5 میلیارد نفر آنلاین، دارایی‌های متصل به دیجیتال باید مانند سایر انواع دارایی‌ها رفتار شود.

بنیانگذاران سندباکس استدلال می‌کنند دارایی‌های دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باید به‌عنوان دارایی‌های قانونی شناخته شوند، به‌ویژه زمانی که جمعیت جهانی دیجیتالی‌تر می‌شوند.

سباستین بورگه هفته گذشته در گفتگو با کریستینا لوکرزیا، سردبیر کوین تلگراف در هفته بلاک چین رم، گفت که به اصطلاح «بومیان دیجیتال» – افرادی که با دستگاه های دیجیتال بزرگ شده اند و از آن زمان نسبت به آنها اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اند، گفته اند که در حال رشد هستند.

بوگت می گوید: «امروزه بیش از نیمی از جمعیت جهان بومی دیجیتال هستند. سازمان ملل در دسامبر 2021 گزارش داد که تقریباً دو سوم جمعیت جهان یا حدود 5 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند.

ما باید آینده‌ای بسازیم که اگر زمان و پول بیشتری را صرف دارایی‌های دیجیتال کنند، باید به عنوان دارایی با ارزش و مناسب شناخته شوند.»

او افزود که متاورس می تواند راه های جدیدی برای اتصال به بومیان دیجیتال ارائه دهد و دولت “باید تلاش های خود را ارزیابی کند.” [and] «کار» را که در آن فضا اتفاق می‌افتد، بشناسید و با «اقتصاد دیجیتال به‌عنوان اقتصاد واقعی» برخورد کنید.

بورجه گفت که در حالی که رویدادهای جهانی مانند جنگ روسیه و اوکراین و تورم فزاینده وجود دارد که ثبات جهانی را با چالش هایی مواجه می کند، متاورس “نیروی برای تأثیر مثبت، تأثیر اجتماعی، آگاهی بیشتر و فراگیری است”. ،” او گفت.

Borje معتقد است که کاهش موانع برای ایجاد محتوای دیجیتال فرصت‌های جدیدی را برای بسیاری باز می‌کند و ارزهای دیجیتال می‌توانند دسترسی به پرداخت‌ها را حتی در کشورهایی که «سیستم‌های بانکی احتمالا کمتر توسعه یافته‌اند» فراهم کنند.

به گفته Beauje، هوش مصنوعی (AI) یکی از «قدرت‌هایی» است که می‌تواند سازندگان را توانمند کند و فرآیند تولید ایده را تسریع بخشد.

مربوط: KBW 2022: کلید حقوق مالکیت دیجیتال برای یک اقتصاد پر رونق Web3 – Yat Siu از Animoca

او گفت: “هر چیزی که اکنون به آن فکر می کنید یک پیام متنی است که می توانید آن را ارائه و تجسم کنید. روزها طول می کشید.”

بورگت هشدار داد اما در سطحی نیست که بتوان محتوا را بدون «کار انسانی» تولید کرد.

بورگت گفت که می‌خواهد بستری ایجاد کند که افراد بتوانند استعدادها و مهارت‌های درونی خود را به بهترین شکل منعکس کنند، مانند حمایت از سلامت روان، و گفت که می‌توانند در یک «دنیای مجازی» به بهترین شکل شکوفا شوند.

او افزود: «این عالی است که پلتفرمی باشید که این امکان را برای افراد فراهم می کند تا دلایل خود را پیدا کنند.

ما دنیایی را ایجاد می کنیم که در آن تجربیات جدید، محتوای جدید، ایده های جدید را می بینیم و مجموع آنها همیشه مثبت تر از منفی است.

Gamers Web3: بازی های SBF ‘اخلاقی’ متوقف شد، روند ثبت نام Web3 Games افتضاح، Tomb Chaserنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا