اخبار ارز دیجیتال

ارائه دهنده دارایی دیجیتال ۶۵ میلیون دلار در سری B به رهبری Credit Suisse جمع آوری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت گفت که این بودجه برای گسترش دفاتر جدید Taurus در اروپا، امارات متحده عربی و بعداً در قاره آمریکا و آسیای جنوب شرقی استفاده خواهد شد.

Taurus، ارائه‌دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال برای موسسات مالی اروپایی، ۶۵ میلیون دلار بودجه سری B به رهبری Credit Suisse جمع‌آوری کرده است. سایر سرمایه گذاران نهادی نیز در دور تامین مالی شرکت کردند، از جمله دویچه بانک، گروه پیکتت، سدار موندی ونچرز، بانک عرب سوئیس و اینوستیس.

طبق این اطلاعیه، وجوه جمع‌آوری‌شده برای تقویت استراتژی رشد Taurus در سه حوزه کلیدی استفاده می‌شود: استخدام استعدادهای مهندسی برتر برای ادامه توسعه پلت فرم، گسترش فروش و سازمان موفقیت مشتری، افتتاح دفاتر جدید در اروپا، امارات متحده عربی و بعداً قاره آمریکا و آسیای جنوب شرقی برای تقویت راه حل های زیرساختی، در نهایت، ما شدیدترین امنیت را حفظ می کنیم، بدون خطر. و الزامات انطباق در خطوط تولید، فرآیندها و سازمانها.

Taurus با بیش از ۲۵ موسسه مالی و مشتریان شرکتی در ۸ کشور در ۳ قاره شراکت ایجاد کرده است. مشتریان Taurus شامل موسسات مالی مانند Arab Bank Switzerland، CACEIS، Credit Suisse، Deutsche Bank، Pictet، Swissquote و Vontobel هستند.

تاروس گفت که او معتقد است که دیجیتالی کردن ثروت شخصی پتانسیل عظیمی برای صنعت دارایی دیجیتال برای رسیدن به ارزش بیش از ۱۰ تریلیون دلار آمریکا دارد. این شرکت در حال حاضر مسئول توکن کردن ۱۵ تراکنش با ناشران مختلف از جمله بانک ها، مدیران دارایی، شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) و استارت آپ های مستقر در سوئیس و اتحادیه اروپا است. علاوه بر این، Taurus اخیراً توسط یک شرکت بیمه فهرست شده برای توکن کردن دارایی های واقعی انتخاب شده است.

مطالب مرتبط: تاریخچه و تکامل صنعت فین تک

با وجود بازار نزولی، شرکت‌های دارایی دیجیتال به افزایش سرمایه برای توسعه و نوآوری در اکوسیستم ادامه می‌دهند.

در ۲۴ ژانویه، کوین تلگراف یک دور سرمایه گذاری ۶۰ میلیون دلاری را به عنوان بخشی از گسترش جهانی پلتفرم توسعه بلاک چین QuickNode برای آوردن کاربران و توسعه دهندگان بیشتر به برنامه های Web3 تکمیل کرد. سرمایه گذاری سری B با ارزش گذاری QuickNode 800 میلیون دلار، توسط شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ۱۰T Holdings، با مشارکت Tiger Global، Seven Seven Six و QED هدایت شد.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا