اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم دارایی دیجیتال Bakkt Apex Crypto را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار خریداری می کند

این شرکت گفت که انتظار می‌رود این خرید با گسترش عرضه محصولات خود، درآمدهای Bakkt را متنوع و افزایش دهد.

Bakkt، یک پلتفرم دارایی دیجیتال، برای خرید Apex Crypto, LLC از Apex Fintech Solutions, Inc، قراردادی منعقد کرده است. طبق این قرارداد، Bakkt Apex Crypto را با قیمت ۲۰۰ میلیون دلار و با پرداخت اولیه ۵۵ میلیون دلار خریداری خواهد کرد. انعقاد قرارداد. این معامله احتمالا تا نیمه اول سال ۲۰۲۳ بسته می شود و منوط به تاییدیه های نظارتی است.

Apex Crypto که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد، یک «پلت فرم کلید در دست» برای تجارت ارز دیجیتال یکپارچه است که به منظور پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد بیش از ۳۰ شرکت فین تک و مشتریان در حال رشد آنها ساخته شده است. Apex Crypto اساساً «سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا با ارائه راه‌حل‌های کارآمد افتتاح حساب و تأمین مالی، معاملات سهام و ارزهای دیجیتال خود را تغییر دهند، و در عین حال مقررات و مجوزهای پیچیده مرتبط با رمزنگاری را مدیریت کنند. ساخته شده برای رسیدگی به وظایف.

خرید Apex Crypto توسط Bakkt، پیشنهادات محصولات ارز دیجیتال Bakkt را تقویت می‌کند، پایگاه مشتریان خود را به فین‌تک‌ها، پلتفرم‌های اپلیکیشن تجاری و نئوبانک‌ها گسترش می‌دهد و آماده ارائه راه‌حل‌های رمزنگاری به بیش از ۲۲۰ مشتری Apex است. انتظار می‌رود این تلاش مشترک به نوآوری محصول و توسعه محصولات رمزنگاری مانند سهام، حواله‌های خارجی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سرعت بخشد. به طور کلی، انتظار می رود که این تراکنش باعث تقویت و تنوع در درآمدهای Bakkt شود زیرا خدمات ارائه شده توسط آن را گسترش می دهد.

مرتبط: صرافی رمزارز Bakkt برای پرداخت با Google شریک است.

Bakkt که توسط صرافی بین قاره ای در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد، اولین شرکتی بود که قراردادهای آتی BTC را منحصراً به سرمایه گذاران معتبر ارائه کرد. در مارس ۲۰۲۱، این پلتفرم یک سیستم پرداخت راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان خرید با استفاده از ارزهای دیجیتال را می‌دهد، که برای «افزایش هزینه‌های مصرف‌کننده، کاهش هزینه‌های پرداخت و افزایش برنامه‌های وفاداری تاجر» طراحی شده بود.

به نظر می‌رسد که Bakkt کندتر از آنچه بسیاری از شرکت‌ها در این فضا انتظار داشتند، عرضه می‌شود. این پلتفرم ابتدا برای پذیرش کریپتوهای نهادی پیش از انتقال به اپلیکیشن‌های خرده‌فروشان و قراردادهای آتی بیت‌کوین (BTC) برای سرمایه‌گذاران نهادی در نظر گرفته شده بود.

در اکتبر ۲۰۲۱، Bakkt ادغام شد و از طریق یک شرکت اکتساب با هدف ویژه، VPC Impact Acquisition Holdings، ادغام شد. در زمان عرضه، سهام BKKT با قیمت ۹.۴۵ دلار در بورس نیویورک معامله می شد و اکنون در زمان انتشار با قیمت ۲.۰۰ دلار معامله می شود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا