اخبار ارز دیجیتال

خروج سرمایه به 200 میلیون دلار می رسد، بازار دارایی های دیجیتال کوچک می شود: سهم کوین


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش CoinShares، هفته گذشته 54 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال خارج شد.

در 15 ماه مه، شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی CoinShares آخرین “گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال” خود را منتشر کرد که یک هفته دیگر از خروج محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را نشان می دهد که در مجموع 54 میلیون دلار از بازار خارج شده است. CoinShares گزارش داد که این امر منجر به خروج کل 200 میلیون دلار آمریکا می شود که 0.6 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) را نشان می دهد.

جریان هفتگی دارایی کریپتو منبع: CoinShares

بر اساس این گزارش، خروج 38 میلیون دلار از وجوه بیت کوین (BTC) تایید شده است. مجموع خروجی بیت کوین در چهار هفته گذشته به 160 میلیون دلار رسید که 80 درصد از کل خروجی ها را تشکیل می دهد. علاوه بر این، هنگامی که با خروجی های خروجی از موقعیت های کوتاه بیت کوین ترکیب شد، کل خروجی های مربوط به این دارایی به تنهایی به 201 میلیون دلار رسید. این اعداد به شدت نشان می‌دهند که فعالیت سرمایه‌گذاران اخیر عمدتاً بر بیت‌کوین متمرکز شده است.

این گزارش همچنین به خروج ۷ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری‌های چند دارایی در هفته گذشته اشاره کرد. با این حال، پیشرفت قابل توجهی رخ داده است، با جریان های ورودی در هشت دارایی آلتکوین مختلف، که نشان می دهد سرمایه گذاران در انتخاب های سرمایه گذاری خود “ماجراجوتر و انتخابی تر” می شوند.

در میان آلتکوین‌ها، وجوه مربوط به Cardano (ADA)، Tron (TRX) و Sandbox (SAND) ورودی‌های کوچک کمتر از 1 میلیون دلار برای هر کدام جذب شد. بایننس (BNB) تنها آلتکوینی بود که شاهد این جریان خروجی بود.

مرتبط: تحلیلگر 40000 دلار هدف قیمت بیت کوین را حفظ می کند، بیت کوین “نشانه های خوب” را نشان می دهد

مطالعه اخیر انجام شده توسط بلومبرگ Markets Live Pulse نشان داد که بیت کوین می تواند به عنوان یکی از سه دارایی برتر در کنار طلا و اوراق بهادار در صورت نکول نظری در ایالات متحده ظاهر شود. این نشان می‌دهد که اگر سرمایه‌گذاران توانایی واشنگتن برای جلوگیری از پیش‌فرض در بلندمدت را زیر سؤال ببرند، می‌تواند به بیت‌کوین به‌عنوان «طلای دیجیتال» ظاهر شود.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا