اخبار ارز دیجیتال

محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بالاترین جریان ورودی را از جولای ۲۰۲۲ مشاهده می کنند: گزارش

طبق گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته ۱۱۷ میلیون دلار ورودی ثبت کردند.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares “گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال” خود را در ۳۰ ژانویه منتشر کرد که نشان می دهد سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال هفته گذشته افزایش یافت و به ۱۱۷ میلیون دلار رسید که بالاترین میزان از جولای ۲۰۲۲ است.

CoinShares گزارش داد که کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) برای این بخش به ۲۸ میلیارد دلار افزایش یافته است که ۴۳ درصد از پایین ترین سطح خود در نوامبر ۲۰۲۲ افزایش یافته است. بهبود حجم سرمایه گذاری واضح بود، با ۱.۳ میلیارد دلار مبادله در هفته، که ۱۷ درصد بیشتر از میانگین سال قبل است. این در حالی است که حجم معاملات هفتگی بازار دارایی دیجیتال به طور متوسط ​​۱۱ درصد افزایش یافته است.

آلمان با ۴۰ درصد از کل (۴۶ میلیون دلار) بیشترین ورودی را در هفته گذشته ثبت کرد، در حالی که کانادا، ایالات متحده و سوئیس به ترتیب ۳۰ میلیون دلار، ۲۶ میلیون دلار و ۲۳ میلیون دلار دریافت کردند. بیشتر جریان ورودی به محصول ۱۱۶ میلیون دلاری بیت کوین (BTC) هدایت می شد، اما جریان ورودی کمی به محصول کوتاه بیت کوین ۴.۴ میلیون دلاری وجود داشت که نشان دهنده یک دیدگاه قطبی است.

این گزارش همچنین نشان داد که خروجی محصولات سرمایه گذاری چند دارایی برای نهمین هفته متوالی ادامه یافت و مجموعاً ۶.۴ میلیون دلار بود. به گفته جیمز باترفیل، محقق CoinShares، این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران انتخابی‌تر سرمایه‌گذاری می‌کنند. این روند در آلت‌کوین‌ها ادامه یافته است زیرا سولانا (SOL)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) جریان‌های ورودی داشته‌اند در حالی که بیت‌کوین کش (BCH)، استلار (XLM) و Uniswap (UNI) جریان‌های خروجی کمتری را تجربه کرده‌اند. قابل توجه بود.

سرمایه گذاران همچنین به سهام بلاک چین با جریان ورودی ۲.۴ میلیون دلاری علاقه نشان دادند. با این حال، یک نگاه دقیق تر نشان می دهد که نظرات هنوز بین ارائه دهندگان تقسیم شده است.

مربوط: قیمت بیت کوین سود آخر هفته را کاهش می دهد زیرا یک شکاف دیگر CME به زیر ۲ میلیون دلار می رسد

به طور کلی، بازار دارایی های دیجیتال در هفته گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرد و محصولات سرمایه گذاری با جریان های ورودی و بهبود حجم رکوردی را تجربه کردند. روندهای کلی نشان می دهد که سرمایه گذاران در سرمایه گذاری های خود انتخابی تر می شوند و احساسات آنها نسبت به سهام بلاک چین تقسیم می شود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا