اخبار ارز دیجیتال

DEX Aggregator OpenOcean تبادل زنجیره ای متقابل بین شبکه های اصلی را امکان پذیر می کند

کاربران می‌توانند دارایی‌ها را بین چندین شبکه مانند اتریوم، BNB Chain، Polygon، Arbitrum، Avalanche و Fantom مبادله و پل بزنند.

ادغام کننده صرافی غیرمتمرکز (DEX) OpenOcean از راه اندازی یک پلتفرم مبادله زنجیره ای متقابل «همه در یک» جدید خبر داده است. این به کاربران اجازه می دهد تا دارایی ها را بین اتریوم، BNB Chain، Polygon، Arbitrum، Avalanche و Phantom مبادله کرده و پل بزنند. .

طبق گفته OpenOcean، آنها پل سلر و پل چند زنجیره ای را در پلتفرم خود ادغام کرده اند تا به کاربران نرخ های رقابتی را در زنجیره های پشتیبانی شده ارائه دهند.

با پشتیبانی از بیش از ۱۱۰۰ سکه در چندین زنجیره، جمع‌آورنده DEX بازده مبادله متقابل زنجیره‌ای رقابتی را بر اساس محاسبات مختلف از جمله ساختار قیمت‌گذاری، نرخ گاز، لغزش و مسیرهای معاملاتی مختلف بهینه ارائه می‌کند. تلاش برای ارائه

تجمیع‌کننده‌های DEX برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال ضروری هستند، زیرا به کاربران اجازه می‌دهند تا دارایی‌ها را بین چندین شبکه بلاک چین مبادله کرده و پل بزنند. این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری و قابلیت همکاری بیشتر در داخل فضا.

مرتبط: همانطور که DEX با مشکل مواجه است، رویکردهای جدید امید را شعله ور می کند

تجمیع کننده های DEX همچنین دسترسی به طیف وسیع تری از دارایی ها را در اختیار کاربران قرار می دهند که ممکن است در یک شبکه DEX یا بلاک چین در دسترس نباشند. همچنین با جمع‌آوری نقدینگی از چندین DEX و شبکه‌های بلاک چین، نقدینگی را افزایش می‌دهد و خرید و فروش دارایی‌ها را آسان‌تر می‌کند. به طور کلی، جمع‌آوری‌کننده‌های DEX به دنبال ارائه مزایای یک تبادل غیرمتمرکز و در عین حال تجربه راحت‌تر و کاربرپسندتر هستند.

در ۱۸ نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که پلتفرم‌های DeFi پس از نابودی FTX همچنان سودآور هستند.

پروتکل های DeFi و پلتفرم های DEX پس از انفجار FTX شتاب بیشتری به دست آورده اند. گزارش دلفی دیجیتال نشان می دهد که حجم معاملات در پلتفرم های DEX پس از سقوط FTX 24 درصد افزایش یافته است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا