اخبار ارز دیجیتال

Deutsche Telekom آلمان به عنوان اعتبارسنجی Polygon وصل می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت مخابراتی آلمانی می‌خواهد از زیرساخت Web3 با وصل کردن آن به عنوان اعتبارسنجی شبکه برای Polygon پروتکل مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده کند.

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مخابراتی اروپا از زیرساخت‌های خود برای کشف جریان‌های درآمد جدید و تقویت امنیت شبکه به‌عنوان ابزار اعتبارسنجی پروتکل‌های بلاک چین استفاده می‌کند.

Deutsche Telekom آلمان به یک اعتبارسنجی برای پلتفرم مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon تبدیل می‌شود و یکی از ۱۰۰ اعتبارسنجی برای ارائه خدمات ردیابی و تأیید برای شبکه و راه‌حل سوپرنت Polygon خواهد بود.

Polygon به لایه ۲ کلیدی در اکوسیستم اتریوم (ETH) تبدیل خواهد شد و به توسعه دهندگان طیف گسترده ای از راه حل های مقیاس بندی از جمله مجموعه های دانش صفر، زنجیره های جانبی و پروتکل های در دسترس بودن داده را ارائه می دهد.

مطالب مرتبط: zkEVM Beta Scaling Polygon “Holy Grail” اتریوم به Mainnet رسید

Deutsche Telekom MMS که خدمات مشاوره و توسعه نرم افزار ارائه می دهد، به عنوان شرکت مادر Polygon Validator فعالیت خواهد کرد. انتظار می رود که این امر زنجیره جانبی و زنجیره سوپرنت اثبات سهام Polygon را ایمن کند، امنیت، حاکمیت و تمرکززدایی پروتکل را بهبود بخشد.

این شرکت گره‌های کامل را اجرا می‌کند، بلوک‌ها را تولید می‌کند، اجماع شبکه را تأیید می‌کند و به آن می‌پیوندد، و نقاط بازرسی را به شبکه اصلی اتریوم متعهد می‌کند.

دیرک روهد، رئیس مرکز راه حل های بلاک چین در دویچه تلکام، به کوین تلگراف گفت که پشتیبانی از شبکه Polygon به عنوان یک اعتبار سنجی، نقطه عطفی در هدف آن برای تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی در زیرساخت Web3 میدان برنج است.

دویچه تلکام نه تنها به عنوان یک ارائه دهنده زیرساخت برای خدمات تلفن همراه و اینترنت شناخته شده است، بلکه تلاش های قابل توجهی برای گسترش حضور و اعتبار خود به عنوان ارائه دهنده زیرساخت برای دامنه های Web3 انجام می دهیم.

دویچه تلکام همچنین یک اعتبارسنجی در بلاک چین‌های Q، Flow، Celo، Chainlink و Ethereum است و Rohde گفت که این شرکت قصد دارد به مشتریان سازمانی به‌عنوان یک ارائه‌دهنده سهام قابل اعتماد در سطح سازمانی خدمت کند.

Rohde افزود: استفاده از زیرساخت های شرکت به عنوان یک اعتبار سنجی در حین کسب درآمد از توکن های بومی شبکه بلاک چین زیربنایی، به Deutsche Telekom یک جریان درآمد قابل اعتماد، جدید و مقیاس پذیر ارائه می دهد.

حرکت بالقوه جریان اصلی تر مخابرات به Web3 همچنین می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای تشویق غیرمتمرکز کردن زنجیره های بلوکی اثبات سهام مختلف که توسط اعتبار سنجی ها اداره می شوند، عمل کند.

شرکت‌های مخابراتی دیگر نیز در حال بررسی فرصت‌ها در این فضا هستند. در یک اکوسیستم غیرمتمرکز، داشتن مجموعه‌ای از اعتبارسنجی‌های متنوع و قابل اعتماد باید یک هدف باشد.

مایکل بلانک، مدیرعامل پلیگون لبز، این نکته را در بیانیه‌ای تکرار کرد و بر اعتقاد خود تأکید کرد که این مشارکت می‌تواند راه را برای شرکت‌های اصلی‌تر برای پذیرش فناوری بلاک چین هموار کند.

Polygon اخیراً از همکاری چند ساله با Google Cloud برای پیشبرد توسعه zkEVM (راه حل مقیاس‌سنجی اثبات دانش صفر) برای پروتکل مقیاس‌پذیری اتریوم خبر داده است.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا