اخبار ارز دیجیتال

DWS دویچه بانک سرمایه گذاری در دو شرکت رمزنگاری آلمانی را در نظر می گیرد: گزارش

شرکت‌هایی که با گروه DWS مذاکره می‌کنند شامل ارائه‌دهنده محصول معامله‌شده در مبادلات ارز دیجیتال Deutsche Digital Assets و بازارساز Tradias هستند.

به گفته افراد آشنا، بخش مدیریت دارایی دویچه بانک در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در دو شرکت ارز دیجیتال آلمان است.

بلومبرگ در ۸ فوریه گزارش داد که استفان هوپس، مدیرعامل گروه DWS اکنون سهام اقلیت در Deutsche Digital Asset را خریداری خواهد کرد، یک ارائه‌دهنده محصول که در صرافی‌های ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. در حال مذاکره هستند. همچنین در حال مذاکره با Tradias، یک شرکت سازنده بازار است که متعلق به سازنده بازار مالی سنتی Bankhaus Scheich است.

هوپس در مورد فرصت های ارائه شده در فضای دارایی دیجیتال خوش بین است.

در یک تماس اخیر، مدیران گفتند که DWS “ارزیابی شرکای استراتژیک و بررسی دقیق اهداف بالقوه را آغاز کرده است” و انتظار دارد که جایگاهی به دست آورد که شامل دارایی های دیجیتال می شود.

او گفت که کاهش قیمت دارایی های دیجیتال می تواند یک “فرصت جالب” برای DWS باشد.

با توجه به استراتژی بانک برای صنعت کریپتو، هوپس به برنامه‌هایی برای ساخت یا به دست آوردن «انواع خدمات خاص مرتبط با بلاک چین» اشاره کرد.

طبق وب‌سایت Deutsche Digital Assets، این شرکت به سرمایه‌گذاران از طریق ابزارهای سرمایه‌گذاری مختلف، از سرمایه‌های غیرفعال تا مدیریت فعال، و همچنین یک سرویس برچسب سفید برای مدیران دارایی، به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد.

Tradias یک پلت فرم معاملاتی خارج از بورس (OTC) برای ارزهای دیجیتال و توکن های امنیتی است که توسط Bankhaus Scheich در سال ۲۰۲۰ ایجاد شد و وام های رمزنگاری و خدمات نقدینگی ارائه می کند.

مطالب مرتبط: استیبل کوین مبتنی بر یورو مبتنی بر اتریوم در فنلاند راه اندازی شد

طبق گزارش‌ها، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در بحبوحه تلاش‌های DWS برای احیای رشد و احیای شهرت خود پس از فرار مالیاتی و اتهامات مربوط به شستشوی سبز که منجر به تحقیقات در آلمان و ایالات متحده شد، انجام می‌شود.

دفاتر DWS و Deutsche Bank در ماه مه ۲۰۲۲ توسط دادستان های فرانکفورت پس از یافتن “شواهد کافی” مبنی بر اینکه استانداردهای ESG بر خلاف ادعاهای بازاریابی فقط برای تعداد کمی از دارایی ها اعمال می شود مورد حمله قرار گرفتند.

آلمان یکی از قوی‌ترین اقتصادهای رمزنگاری «مالیات سنتی» به حساب می‌آید که به دارندگان بلندمدت کریپتو پاداش می‌دهد، زیرا برای بیش از یک سال نگه‌داشتن کریپتو مالیات صفر دریافت می‌کند.

بر اساس رتبه‌بندی اکتبر کریپتو، که عواملی مانند چشم‌انداز ارزهای دیجیتال، قوانین مالیاتی شفاف کریپتو، و ارتباطات نظارتی شفاف‌تر را ارزیابی می‌کند، آلمان در میان مطلوب‌ترین اقتصادهای کریپتو قرار دارد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا