🚨 اخبار ارز دیجیتال

دویچه بانک Torus را برای خدمات نگهبانی کریپتو جهانی انتخاب می کند

دویچه بانک قصد دارد از طریق همکاری با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus، گزینه های ذخیره سازی رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهد.

این بانک آلمانی یکی از معدود سرمایه گذاران در دور سرمایه گذاری ۶۵ میلیون دلاری Taurus سری B در فوریه ۲۰۲۳ بود. این شرکت زیرساخت‌های درجه یک سازمانی را برای صدور، نگهداری و تجارت ارزهای دیجیتال، دارایی‌های توکن‌شده، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر دارایی‌های دیجیتال فراهم می‌کند.

به گفته Lmine Brahimiaurus، یکی از بنیانگذاران Taurus، قبل از اینکه بانک آلمانی تصمیم بگیرد از خدمات زیرساختی خود استفاده کند، این مشارکت تحت یک فرآیند بررسی دقیق و بسیار دقیق قرار گرفت.

در پایان سال ۲۰۲۱ شروع شد و زمانی در سال ۲۰۲۲ به پایان رسید. ما چند سه ماه پیش قرارداد را بردیم.”

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، دویچه بانک در سه سال گذشته در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات ذخیره سازی و تجارت رمزنگاری به مشتریان خود بوده است. این بانک اخیراً در ژوئن ۲۰۲۳ برای مجوز نگهداری دارایی دیجیتال از تنظیم کننده مالی آلمان BaFin درخواست کرد و به برنامه های خود برای دسترسی مشتریان به بازارها و دارایی های ارزهای دیجیتال ادامه داد.

Brahimiaurus تأیید کرد که این قرارداد از نظر دامنه جهانی است و Taurus فناوری نگهداری و توکن‌سازی را مطابق با الزامات قانونی محلی ارائه می‌کند.

پل مالی، رئیس خدمات جهانی اوراق بهادار دویچه بانک، با اعلام این همکاری گفت که انتظار می رود فضای کریپتو به تریلیون ها دلار در دارایی تبدیل شود و می تواند به اولویت سرمایه گذاران و موسسات تبدیل شود.

در همین حال، گروه DWS بازوی مدیریت دارایی دویچه بانک در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در دو شرکت مختلف ارز دیجیتال مستقر در آلمان در فوریه ۲۰۲۳ است. این شرکت‌ها شامل ارائه‌دهنده محصول معامله‌شده با ارز دیجیتال Deutsche Digital Assets و پلتفرم سازنده بازار Tradias بودند.

دویچه بانک سنگاپور و Memento Blockchain اخیراً اثبات مفهومی به نام Project DAMA (دسترسی مدیریت دارایی دیجیتال) را تکمیل کردند که مدیریت وجوه دیجیتال در اوراق بهادار توکن شده را امکان پذیر می کند.

دور سری B Taurus که در سال ۲۰۱۸ در سوئیس تأسیس شد، توسط Credit Suisse با مشارکت دویچه بانک و سایرین همراه با بانک عرب سوئیس هدایت شد و علاقه قابل توجهی از سوی بانک های مالی سنتی نشان داد.

اعلام دور سری B همچنین به وضوح هدف Taurus برای خدمت به بانک های “Tier 1” اروپا را مشخص کرد. Brahimiaurus همچنین به Cointelegraph گفت که این پلتفرم به نزدیک به ۳۰ بانک خدمات ارائه می دهد و بیشتر تراکنش ها فراتر از ارزهای رمزنگاری شده است و شامل توکن سازی سهام، اوراق قرضه و سایر محصولات می شود.

دویچه بانک قصد دارد از طریق همکاری با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus، گزینه های ذخیره سازی رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: ارزش میراث: شکار بیت کوین ساتوشی

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا