اخبار ارز دیجیتال

دویچه بانک آزمایشی پلتفرم سرمایه گذاری توکن شده را تکمیل کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Project DAMA یک سیستم دسترسی مدیریت دارایی دیجیتال جدید برای تجارت اوراق بهادار توکن شده است.

دویچه بانک سنگاپور و بلاک چین ممنتو مرحله اثبات مفهوم پروژه خود DAMA (دسترسی به مدیریت دارایی دیجیتال) را که برای تسهیل مدیریت وجوه دیجیتالی که در اوراق بهادار توکن شده سرمایه‌گذاری می‌کنند، طراحی کرده‌اند. طبق گزارش 21 فوریه. . بر اساس آن گزارش، مدیر دارایی توانست با استفاده از توکن روحی خود یک صندوق دارایی دیجیتال ایجاد کند و یک نقطه ورود مستقیم فیات به دیجیتال را برای کاربران خود راه اندازی کند. سرمایه گذاران نهادی می توانند از طریق صدور توکن مستقیم، تجمیع کنندگان مبادلات غیرمتمرکز، یا بازارهای تعبیه شده به صندوق بپیوندند.

به عنوان اولین گام، دویچه بانک و بلاک چین Memento یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) روی اتریوم (ETH) و رمز غیرقابل انتقال خود را ایجاد کردند. SBT به توسعه دهندگان پلت فرم اجازه می دهد تا هویت صاحبان کیف پول را تأیید کنند و بدون درخواست اطلاعات شخصی هر بار به فرصت های سرمایه گذاری دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر، لنگرهای اعتماد، چک‌های «مشتری را بشناسید» (KYC) و اسناد همراه را خارج از زنجیره نگه می‌دارند. SBTها همچنین می توانند برای محدود کردن دسترسی به خدمات و محصولاتی استفاده شوند که با میزان تحمل ریسک و تجربه کاربر اصلی مطابقت ندارند.

برای سرمایه‌گذاری در این صندوق، سرمایه‌گذاران نهادی دارای SBT وثیقه‌ای را برای انتشار و دریافت سهام نمادین صندوق سرمایه‌گذاری دیجیتالی به انتخاب خود ارائه می‌کنند. سهام توکن شده را می توان با دارایی های دیجیتالی مانند استیبل کوین ها از طریق بازار دیجیتال داخلی مبادله کرد. در مورد مدیران دارایی، می‌توانید با استفاده از One Window در Ethereum Testnet که شامل استراتژی‌های مختلفی مانند DeFi Staking است، وجوه توکن‌سازی شده ایجاد کنید.

اشتراک صندوق پروژه DAMA از طریق DEX Aggregator | منبع: Memento Blockchain و Deutsche Bank

برای امنیت دارایی، Deutsche Bank و Memento Blockchain از MetaMask برای پروژه DAMA استفاده کردند. MetaMask به عنوان کیف پول دیجیتال منتخب شرکا برای تسهیل انتقال دارایی های دیجیتال در پلتفرم تعبیه شده است. سرمایه گذاران نهادی ملزم به نگه داشتن SBT و KYC در MetaMask هستند تا به برنامه های غیرمتمرکز پلت فرم دسترسی پیدا کنند. به عنوان گام بعدی، Deustche Bank می گوید در حال بررسی استفاده از پروژه DAMA در سنگاپور است که در حال حاضر دارای 1100 مدیر صندوق ثبت شده و 3.36 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا