اخبار ارز دیجیتال

علیرغم مقررات واضح، ETFهای رمزنگاری هنگ کنگ با تقاضای کم روبرو هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از دسامبر تا اوایل فوریه، میانگین حجم معاملات روزانه تمام صندوق‌های ارز دیجیتال هنگ‌کنگ حدود 1.19 میلیون دلار بود.

طبق گزارشی که توسط بورس هنگ کنگ (HKSE) منتشر شده است، دو صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) و یک ETF اتریوم (ETH) در میانگین حجم معاملات روزانه HKSE فهرست شده اند که 9.3 میلیون دلار هنگ کنگ (1.19 میلیون دلار) بوده است. ). جلدها از 16 دسامبر 2022 تا 7 فوریه 2023. یک اپراتور صرافی هنگ‌کنگ به عنوان اولین منطقه در آسیا که دسترسی به محصولات ETF کریپتو را ارائه می‌کند، شفافیت رگولاتور را در مورد نقش آن در «بهره‌گیری از فرصت‌های توسعه ارزهای دیجیتال» تحسین کرد.

با این حال، هنگامی که در یک زمینه جهانی مشاهده می شود، اعداد کمی ولرم به نظر می رسند. در 17 آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که معاملات آتی و آپشن های بیت کوین و اتر در لیست CME Group مستقر در ایالات متحده از 3 میلیارد دلار به طور میانگین ارزش تصوری روزانه فراتر رفته است. به طور مشابه، ProShares Bitcoin Strategy ETF، فهرست شده در NYSE Arca، دارای میانگین حجم معاملات روزانه تقریباً 196 میلیون دلار است.

جالب اینجاست که برخلاف هنگ کنگ، ایالات متحده مقررات مشخصی در مورد ETF ارزهای دیجیتال ندارد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ETF های بیت کوین مبتنی بر معاملات آتی مانند ProShares Bitcoin ETF را تایید کرده است، اما تبدیل بزرگترین صندوق بیت کوین خارج از بورس کشور، Grayscale Bitcoin Investment Trust (GBTC) را رد کرده است. ETF نقطه ای فهرست شده به طور مشابه، کمیسیون درخواست فهرست‌بندی Ark Investment Management برای ETF بیت کوین سهام ARK21 را رد کرده است.

یکی از ETF های بیت کوین که در گزارش HKSE گنجانده شده است مربوط به ETF فعال آینده بیت کوین سامسونگ است که توسط بازوی مدیریت سرمایه گذاری یک شرکت کره جنوبی ایجاد شده است. این محصول برای پاسخگویی به نیازهای سرمایه گذاران نهادی طراحی شده است که می خواهند معاملات آتی بیت کوین را در مناطق زمانی آسیا و اقیانوسیه انجام دهند.

مجله: 700 میلیون دلار ETF بیت کوین سامسونگ سقوط کرد، کوین بیس از ژاپن خارج شد

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا