اخبار ارز دیجیتال

علیرغم حضور مداوم رسانه ها، SBF بعید است در 13th شهادت دهد

یکی از ناظران پیشنهاد کرد که بنکمن-فرید ممکن است به دلیل پیامدهای قانونی ادای سوگند در کنگره ایالات متحده تمایلی به بحث در مورد FTX نداشته باشد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX پیشنهاد کرده است که تا زمانی که “یاد گرفته و آنچه را که اتفاق افتاده است” در نظر نگیرد، در مقابل کنگره آمریکا شهادت ندهد.

ماکسین واترز، نماینده ایالات متحده در 2 دسامبر، بنکمن-فرید، برای بحث درباره “آنچه رخ داد” در FTX در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا که برای 13 دسامبر برنامه ریزی شده بود، در پاسخ به توییتی بود که از او برای شهادت دعوت می کرد.

در پاسخی در 4 دسامبر در توییتر، مدیر عامل سابق FTX گفت که احساس می‌کند موظف است «به کمیته برود و توضیح دهد»، اما «می‌فهمد چه اتفاقی افتاده است و تنها پس از پایان بررسی آن، او افزود: «من مطمئن نبود.” خواه تا 13 اتفاق بیفتد.

برخی از جامعه خاطرنشان کردند که به نظر می‌رسد این واکنش با رفتار اخیر او مطابقت ندارد، در چندین مصاحبه رسانه‌ای شرکت کردند و توییت‌های بی‌پایانی در مورد آنچه منجر به نابودی FTX در نوامبر شد منتشر کردند.

جیک چروینسکی، مدیر سیاست انجمن بلاک چین و دادستان ایالات متحده به 120500 دنبال کننده خود در توییتر گفت که Bankman-Fried تمایلی به شرکت در جلسه استماع پیشنهادی 13 دسامبر ندارد.

در 30 نوامبر، Bankman-Fried اولین حضور زنده خود را پس از سقوط FTX در اجلاس DealBook در نیویورک تایمز انجام داد، جایی که از او در مورد شرایط پشت از بین رفتن صرافی‌های ارزهای دیجیتال سؤال شد. روز بعد، او در مصاحبه ای با صبح بخیر آمریکا و در فضایی در توییتر به میزبانی ماریو نوفل، بنیانگذار و مدیر عامل گروه IBC ظاهر شد.

اخیراً، در مصاحبه ای در توییتر اسپیس در 3 دسامبر، بانکمن-فرید توسط Coffeezilla مورد بازجویی قرار گرفت و بعد از حدود 20 دقیقه مصاحبه را به پایان رساند.

مربوط: سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، استفاده نادرست از وجوه مشتریان را رد کرد.

در همین حال، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، اخیراً به داستان ادعایی بانکمن-فرید اشاره کرد و اظهار داشت که در 3 دسامبر، حتی ” ساده لوح ترین فرد” را می توان به از دست دادن میلیاردها دلار از سرمایه مشتری به شرکت های تجاری متهم کرد. Alameda Research به عنوان یک شرکت تجاری متولد شد. نتیجه یک “خطای حسابداری” غیر عمدی.

با توجه به جنجال‌های اخیر رسانه‌ای SBF، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و توییتر “موافقت” کرده است که SBF، یکی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال، تا زمان دادگاه سزاوار توجه رسانه‌ها نیست.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا