اخبار ارز دیجیتال

شاخص نوسان بیت کوین Deribit به پایین ترین حد خود رسید، نشان دهنده حرکت جانبی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شاخص نوسان ضمنی بیت کوین از زمانی که صرافی گزینه های ارز دیجیتال ردیاب خود را در اوایل سال ۲۰۲۱ راه اندازی کرد به پایین ترین سطح خود رسیده است.

صرافی گزینه های رمزنگاری شاخص نوسانات آینده نگر بیت کوین (BTC) Deribit (که به عنوان نوعی سنج ترس کریپتو استفاده می شود) به پایین ترین حد دو سال اخیر رسیده است که نشان می دهد نوسانات قیمت بیت کوین ممکن است در آینده نزدیک از بین برود.

بر اساس اعلام Greeks Live، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل مشتقات رمزنگاری، در ۲۴ ژوئیه، شاخص‌های نوسانات بیت‌کوین و اتر (ETH) به پایین‌ترین سطح چند ساله خود یعنی ۳۷ درصد کاهش یافته است.

وی افزود که طبق الگوریتم DVOL، سطح نوسان ضمنی فعلی به پایین‌ترین سطح در تاریخ ارزهای دیجیتال کاهش یافته است.

DVOL شاخص نوسانات ضمنی Deribit است. تجزیه و تحلیل فعالیت گزینه ها، نوسانات مورد انتظار دارایی های رمزنگاری شده را در ۳۰ روز آینده نشان می دهد. به بیان ساده، یک شاخص می تواند:

Greeks Live اشاره کرد که سطوح نوسان ضمنی بیت کوین (IV) به دلیل ادامه کاهش نقدینگی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

این مقاله می‌گوید فقدان نوسان احتمالاً ادامه خواهد داشت و نشان می‌دهد که معامله‌گران مشتقه نسبت به حرکت‌های بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت مطمئن نیستند.

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که نوسانات کلی ارزهای دیجیتال در حال کاهش است، بنابراین نوسانات ضمنی کریپتو به ناچار به پایین‌ترین حد خود ادامه خواهد داد.

مربوط: نوسانات کم در بازارهای کریپتو: نفرین یا فرصت؟

سایر تحلیلگران با استفاده از معیارهای مختلف نظرات مشابهی ارائه کردند. در ۲۴ جولای، جاش اولزویچ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت: مشاهده شده باندهای بولینگر هفتگی بیت کوین به سطوح بی سابقه ای کاهش یافته است. “این رسما فشرده ترین گروه است [Bollinger Bands] من هرگز در یک بازه زمانی هفتگی نبودم.”

باندهای بولینگر نوعی نمودار آماری است که قیمت دارایی ها و نوسانات را در طول زمان مشخص می کند و شامل یک خط روند مرکزی با دو باند بیرونی است که دو انحراف استاندارد از هم فاصله دارند.

BTC Weekly Bollinger Bands، همیشه. منبع: Twitter/@CarpeNoctom

بازار ارزهای دیجیتال از اواسط ماه مارس محدود شده است و ارزش کل بازار در حدود ۱.۲ تریلیون دلار در نوسان است. به غیر از یک اوج کوتاه در اواسط آوریل و پایین آمدن به همان اندازه کوتاه در اواسط ژوئن، انحرافات کمی از این سطح وجود دارد.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا