اخبار ارز دیجیتال

دموکرات ها و نمایندگان کنگره برای تحت فشار گذاشتن SBF برای شهادت در مقابل کنگره نیروهای خود را متحد می کنند

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان به SBF گفت:

رهبری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا دعوت جداگانه‌ای از سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX صادر کرده است تا در جلسه تحقیقاتی که قرار است در ۱۳ دسامبر برگزار شود، شرکت کند.

ماکسین واترز (دموکرات) رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و پاتریک مک‌هنری (جمهوری‌خواه) در یک پست توییتری در دوم دسامبر گفتند: درخواست کرد SBF در یک جلسه عمومی با هدف بررسی رویدادهای مربوط به سقوط FTX صحبت خواهد کرد. مشخص نیست که آیا قانونگذار آمریکایی قصد حضور در مدیر عامل سابق FTX یا دور از باهاما را داشته است.

“[Sam Bankman-Fried]، از اینکه در مورد آنچه در FTX رخ داد، صادقانه صحبت کردید. ” گفت آب ها. تمایل به صحبت عمومی به مشتریان، سرمایه گذاران و سایرین شرکت کمک خواهد کرد.

“همانطور که شما میگویید، [Sam Bankman-Fried]مک‌هنری گفت، شما موظف هستید “سعی کنید کار درست را انجام دهید” و “به مشتریان خود در اینجا کمک کنید.”

یک کمیته مجلس در ماه نوامبر اعلام کرد که امیدوار است از شرکت ها و افراد درگیر در سقوط FTX، از جمله Bankman-Fried، Alameda Research و Binance بشنود. این کمیته در ۱۱ مه درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد و پرونده بعدی نشان داد که شرکت می تواند بازداشت شود. پاسخگوی بیش از یک میلیون طلبکار

سناتورهای آمریکایی در کمیته کشاورزی سنا جلسه استماع مشابهی را در ۱ دسامبر برگزار کردند و از روستین بهنام رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا در مورد سقوط FTX و تأثیر آن بر بازارهای مالی سنتی سؤال کردند. بهنام به «شکاف‌هایی در چارچوب نظارتی فدرال» اشاره کرد که می‌تواند باعث از دست دادن سرمایه‌گذاران در سقوط یک بورس بزرگ دیگر بدون اختیارات اضافی از سوی تنظیم‌کننده‌های مالی شود.

مربوط: آیا بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که از FTX جان سالم به در خواهد برد؟

برخی از کاربران رمزارز توییتر اشاره کردند که Bankman-Friend میلیون‌ها دلار به نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا در سال ۲۰۲۲ کمک کرده است. بر اساس داده‌های گزارش شده توسط Opensecrets.org، این کمک‌ها شامل ۵۰۰۰ دلار به کمیته اقدام سیاسی در حمایت از سیندی آکسن، نماینده آیووا و جاش گاتهایمر، نماینده نیوجرسی، هر دو عضو کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان بود.

از زمان ورشکستگی FTX، Bankman-Fried حضور در رسانه های خود را افزایش داده و بارها به خاطر اشتباهاتی که منجر به از بین رفتن صرافی شده است عذرخواهی کرده است. بنا به گزارش ۱۶ نوامبر، هنگام انتشار مقاله، بانکمن فرند هنوز در باهاما بود، اگرچه مقامات در حال بررسی استرداد مدیر عامل سابق برای بازجویی به ایالات متحده بودند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا