اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که دموکرات‌ها بیش از یک میلیون دلار از بودجه SBF را به قربانیان FTX باز می‌گردانند

سه کمیسیون دموکراتیک – DNC، DSCC و DCCC – متعهد شده‌اند که کمک‌های سیاسی SBF را پس از متهم شدن SBF برای هشت جنایت مالی بازگردانند.

پس از دستگیری سام بنکمن-فرید (SBF)، مدیر عامل سابق FTX، سه گروه برجسته دموکرات بنا به گزارش ها تصمیم گرفته اند بیش از یک میلیون دلار را به سرمایه گذارانی که سرمایه خود را به دلیل اختلاس از دست داده اند، بازگردانند.

در ۱۶ دسامبر، کمیته ملی دموکرات (DNC)، کمیته مبارزات انتخاباتی سنای دموکرات (DSCC) و کمیته مبارزات انتخاباتی دموکرات کنگره (DCCC) تصمیم SBF را پس از متهم شدن یک کارآفرین به هشت فقره جرایم مالی اعلام کردند.

بنا بر گزارش ها، سخنگوی DNC هنگام صحبت با خبرگزاری The Verge این تصمیم را تایید کرد.

“با توجه به اتهامات احتمالی نقض مالی کمپین توسط Bankman-Fried، ما بودجه ای را برای بازگرداندن کمک های ۸۱۵۰۰۰ دلاری برای سال ۲۰۲۰ و پس از آن کنار می گذاریم. من به

طبق گزارش واشنگتن پست، دو کمیسیون دیگر، DSCC و DCCC نیز متعهد شده اند که به ترتیب ۱۰۳۰۰۰ دلار و ۲۵۰۰۰۰ دلار تضمین کنند. من خودم را اهداکننده معرفی کردم.

در اوایل سال جاری، SBF در پادکستی فاش کرد که قصد دارد تا ۱ میلیارد دلار برای تأثیرگذاری بر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ هزینه کند.

مربوط: کاخ سفید در مورد بازگرداندن ۵.۲ میلیون دلار کمک مالی SBF سکوت کرده است

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید از پاسخ به سؤالات در مورد بازگشت کمک های مالی گذشته توسط SBF خودداری کرد.

هنگامی که از او پرسیده شد، او پاسخ داد: “من در اینجا توسط قانون هچ محافظت می شوم”، که مقامات دولتی، به ویژه آنهایی که در آژانس های فدرال هستند، از شرکت در هر شکلی از فعالیت سیاسی منع می شود.

بنکمن با ۵.۲ میلیون دلار کمک به کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ بایدن، دومین «مدیرعامل مشارکت کننده» بود.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا