🚨 اخبار ارز دیجیتال

دموکرات ها رای دهندگان کلیدی را در «جنگ رمزنگاری» از دست خواهند داد: دوقلوهای وینکلووس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جوانان نشان داده اند که بزرگترین پذیرندگان ارزهای دیجیتال هستند و در انتخابات گذشته اکثراً به دموکرات ها رأی داده اند.

دوقلوهای Winklevoss می‌گویند که جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده و دموکرات‌ها در معرض خطر از دست دادن رأی‌دهندگان جوان کلیدی در نتیجه «جنگ مداوم علیه ارزهای دیجیتال» هستند.

در ۱۰ ژوئن، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی، گفت که جنگ دموکرات ها را مجبور کرده است رای دهندگان جوان را بکشند – همان رای دهندگانی که برای پیروزی در انتخابات گذشته بسیار مهم بودند – “برای یک نسل کامل از خود بیگانه خواهند شد.” او توییت کرد.

نخست وزیر کامرون سناتور الیزابت وارن را مشخص کرد و پرزیدنت بایدن به طور خاص رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گری جنسلر را نامزد کرد.

روز بعد، ۱۱ ژوئن، تایلر وینکلووس، یکی دیگر از بنیانگذاران جمینی و برادر دوقلوی کامرون، با توییتی از خودش، اعلام کرد که “جنگ” وارن و جنسلر، دموکرات ها را در معرض خطر قرار داده است. در انتخابات ۲۰۲۴ شکست بخورد.

در دوران تصدی جنسلر در SEC، در حالی که اقدامات مجری قانون علیه فضای کریپتو افزایش یافته است، سناتور وارن نشانه هایی از ایجاد «ارتش ضد رمزنگاری» را به اشتراک گذاشت.

آیا رای شما شامل ارزهای دیجیتال است؟

در ۵ نوامبر ۲۰۲۴، انتخابات ریاست جمهوری و سنا در ایالات متحده برگزار می شود که همه ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان و ۳۴ کرسی از ۱۰۰ کرسی سنا با هم رقابت می کنند.

رای دهندگان جوان بین ۱۸ تا ۲۹ سال جمعیت اصلی حزب دموکرات هستند. داده های انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ ایالات متحده نشان می دهد که ۶۳ درصد از جوانان مورد بررسی به دموکرات رأی داده اند، در حالی که ۳۵ درصد جمهوری خواهان.

طبق گزارش ماه آوریل Pew Research، این گروه سنی همچنین بزرگترین جمعیت در بین کاربران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است، به طوری که ۲۸٪ از جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله ایالات متحده در مقطعی از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند یا روی آنها سرمایه گذاری می کنند. من پاسخ دادم که دارم.

مربوط: «تقریباً غیرممکن» است که بدانید امنیت چیست و چه چیزی نیست: مارک کوبان در SEC

با این حال، آنچه مشخص نیست، اهمیت سیاست ارزهای دیجیتال برای رای دهندگان جوان در مقایسه با سایر موضوعات است.

نظرسنجی پیو از اولویت‌های سیاستی، که در ژانویه قبل از بحران بانکی مارس انجام شد، نشان داد که تقویت اقتصاد بزرگترین چالش است و بعد از بهبود آموزش برای جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله دومین چالش است.

مقررات ارزهای دیجیتال در فهرست ۲۱ مورد سیاست برتر در نظرسنجی Pew قرار ندارد.

با این وجود، برخی از نامزدهای ریاست جمهوری در هر دو طرف طیف سیاسی، از جمله نامزد جمهوری خواه، ران دیسانتیس و نامزد دموکرات، رابرت اف کندی جونیور، مواضع خود را در مورد سیاست های ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده اند و تمایل خود را برای ترویج ارزهای دیجیتال نشان می دهند.

بر اساس داده های سایت ردیابی لابی OpenSecret، کامرون وینکلووس و تایلر وینکلووس در مبارزات انتخاباتی نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات مشارکت داشته اند.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا