اخبار ارز دیجیتال

تقاضا برای گزینه‌های سهام Ethereum مایع پس از ادغام همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد

بر اساس داده‌های بلاک چین، تقاضا برای گزینه‌های سهامداری Liquid Ethereum در ماه‌های پس از ادغام افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل داده‌های بلاک چین که توسط نانسن انجام شد نشان می‌دهد که طی ماه‌هایی که اتریوم به اجماع اثبات سهام (PoS) منتقل شده است، مقدار اتر (ETH) در راه‌حل‌های مختلف سهام افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که همچنان در حال افزایش است.

ادغام مورد انتظار به طور کلی به نفع امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) خواهد بود و از زمانی که اتریوم به PoS منتقل شد، تقاضا برای راه حل‌های سهام افزایش یافته است. این به دلیل داده های بلاک چین از راه حل های مختلف در سراسر اکوسیستم اتریوم است.

گزارش نانسن تأثیر این ادغام را در معرفی ETH سهامدار به‌عنوان یک وسیله نقلیه بازدهی رادیکال رمزنگاری‌شده که به سرعت از سایر خدمات بازدهی وثیقه‌شده پیشی گرفته است، برجسته می‌کند.

امثال Uniswap و دیگر بازارسازان خودکار و ارائه دهندگان نقدینگی همچنان محبوب هستند، اما در مقایسه با ارزش کل قفل شده در راه حل های ETH سهام کمرنگ هستند. بیش از ۱۵.۴ میلیون اتریوم در قراردادهای سهامداری اتریوم قفل شده است، و اتریوم ترکیبی که در ۶ ارز دیجیتال برتر سهام به تنهایی بر اساس ارزش بازار ارزش گذاری شده است.

بنابراین Staked ETH اولین وسیله نقلیه بازدهی در DeFi است که به مقیاس قابل توجهی رسیده است و این پتانسیل را دارد که در سال های آینده رشد قابل توجهی داشته باشد و اکوسیستم را به طور اساسی متحول کند.

نانسن بینش های جالبی از داده های مشتقات سهام سیال ارائه می دهد. هنگامی که اتریوم به PoS منتقل شد، ماینرها با اعتبارسنجی‌هایی جایگزین شدند که برای پیشنهاد بلوک‌های جدید و دریافت جوایز پروتکل، باید ۳۲ ETH را واریز می‌کردند. کاربرانی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند ۳۲ اتریوم را به اشتراک بگذارند، می‌توانند در استقرار استخر، که به عنوان استیک مایع نیز شناخته می‌شود، شرکت کنند. این به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر زمانی ETH سهام خود را برداشت کنند.

معیارهای نانسن نشان می‌دهد که در حالی که پروتکل اخیراً راه‌اندازی شده، سپرده‌های جدید را سریع‌تر از خدمات تاسیس شده جذب می‌کند، سرمایه‌گذاری مایع روی دارندگان طولانی‌مدت سنگینی می‌کند. ، بیش از ۴۰٪ از کل ETH سهام در اکوسیستم را تشکیل می دهد.

stETH لیدو با سهم ۷۹ درصدی از کل عرضه ETH سهام در بازار بر فضا مسلط است. ۵۲ درصد از توکن های stETH در قراردادهای پیچیده stETH از Aave، Curve و Lido قرار دارند که نشان دهنده علاقه و سودمندی سرمایه گذاران و برنامه های DeFi است. همچنین، از زمان ادغام اتریوم، میانگین حجم معاملات روزانه stETH 127 درصد افزایش یافته است.

مرتبط: ۶۴٪ از اتریوم سهامدار توسط ۵ نهاد کنترل می شود – نانسن

در همین حال، CbETH استخر سهام اتریوم کوین بیس نسبت به همه دارایی ها به جز stETH عرضه بیشتری دارد. هر دو نرخ rETH Rocket Pool و cbETH Coinbase بیشترین رشد خود را به ترتیب ۵۲.۵% و ۴۳.۳% طی سه ماه گذشته داشته اند.

رشد گزینه سهامداری ETH Coinbase به این دلیل است که کاربران روزمره همچنان به نهادها و محتواهای متمرکز برای سود بردن از ETH سهامدار بر خلاف استراتژی‌های بازدهی زنجیره‌ای پیچیده‌تر اعتماد دارند. همچنین نشان می‌دهد که وجود دارد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا