اخبار ارز دیجیتال

Deloitte مشاغل کریپتو را افزایش می دهد، مشاغل لینکدین را باز می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با بیش از ۳۰۰ موقعیت پست شده در لینکدین، Deloitte بر تعهد خود به Web3 و رمزنگاری از طریق قصد خود برای داشتن کارشناسان ارزهای دیجیتال در تیم تاکید می کند.

طبق به‌روزرسانی لینکدین، چهار شرکت بزرگ حسابداری، Deloitte، که عمدتاً با حسابرسی، مشاوره، مشاوره مالی، مشاوره ریسک، مالیات و خدمات حقوقی سروکار دارد، به‌طور فعال افراد دارای تخصص ارزهای دیجیتال را برای پیوستن به تیم استخدام می‌کنند.

جستجو در لینکدین برای مشاغل ارزهای دیجیتال در ایالات متحده نشان داد که Deloitte در حال حاضر بیش از ۳۰۰ شغل خالی دارد که تقریباً همه آنها فقط یک هفته پیش پست شده اند. با این حال، جستجوهای مشابه برای فهرست‌های شغلی مرتبط با ارزهای دیجیتال در سه شرکت حسابداری «بیگ ۴» دیگر، یعنی Ernst & Young، KPMG و PricewaterhouseCoopers، هیچ نتیجه‌ای نداشت.

Deloitte دارای موقعیت‌های متعدد مرتبط با ارزهای دیجیتال، از جمله بلاک چین و مدیریت دارایی دیجیتال، با ۹۷ مکان باز در سراسر ایالات متحده است. موقعیت های دیگر عبارتند از مدیر مالیات، بلاک چین و ارز دیجیتال موجود در ۱۸ مکان ایالات متحده و مدیر مالیات، بلاک چین و ارز دیجیتال NFT با جای خالی در ۳ مکان ایالات متحده.

اسکرین شات از فهرست شغلی در مدیریت بلاک چین و دارایی.منبع: لینکدین

نقش‌های مدیر دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین شامل ممیزی صورت‌های مالی، کنترل‌های داخلی ویژه دارایی‌های بلاک‌چین و دیجیتال، آماده‌سازی حسابرسی تراکنش‌های دارایی دیجیتال و بلاک‌چین، آماده‌سازی IPO و خدمات گزارش‌دهی SEC، تراکنش‌های SPAC و حسابداری می‌شود. مسئولیت‌هایی فهرست شده‌اند که شامل ارائه انواع مختلف خدماتی مانند خدمات مشاوره تجارت دارایی دیجیتال.

متقاضیان نقش مدیر مالیاتی، تیمی را مدیریت خواهند کرد که خدمات مشاوره مالیاتی و انطباق را به مشتریان مختلفی از جمله مشتریان در صنایع ارزهای دیجیتال و بلاک چین ارائه می دهد. مسئولیت ها شامل مشتریان عمده اشخاص حقوقی در ساختار و تجزیه و تحلیل توکن ها و تراکنش ها می شود.

اسکرین شات از یک آگهی استخدام برای مدیریت مالیات، اعتبار و مشوق ها. منبع: لینکدین

این به دلیل حمایت مستمر و علاقه Deloitte به Web3 و رمزنگاری است. در اواخر فوریه، Deloitte شراکت با Vatom، یک پلتفرم Web3 را برای ارائه تجربیات همه جانبه به صنایع مختلف اعلام کرد.

این همکاری طیف وسیعی از فرصت ها را برای شرکت هایی ارائه می دهد که به دنبال ارتقای فرهنگ خود با استفاده از واقعیت مجازی هستند و همچنین برندهایی که به دنبال بهبود تعامل جامعه هستند. طبق گزارش‌ها، Circle در ژانویه Deloitte را برای انجام ممیزی از ذخایر خود استخدام کرد.

مربوط: ۶ دلیل برای اینکه بلاک چین برای املاک تجاری معنا دارد: دیلویت

لینکدین در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن برای موقعیت های مختلف از مکان های مختلف دارد. چندین لیست متقاطع در وب سایت Deloitte وجود دارد، و در حال حاضر مشخص نیست که آیا موقعیت هایی که آنها سعی در پر کردن آنها دارند قبلاً آگهی شده است یا خیر.

مجله: کارکنان جعلی و حملات اجتماعی: پذیرش کریپتو یک میدان مین است

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا