اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده کریپتو دلیو نسبت به توقیف دارایی ها که تجارت را به خطر می اندازد، هشدار می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک وام دهنده کریپتو کره جنوبی پس از تحقیقات اخیر که دارایی های شرکت و مشتریانش را توقیف کرده است، مجبور به تعلیق برخی از پرداخت های بهره شده است.

طبق گزارش‌ها، شرکت مالی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Derio در مورد اینکه آیا می‌تواند پس از توقیف دارایی‌هایش توسط تنظیم‌کننده‌های مالی محلی، به ارائه خدمات عادی به مشتریان خود ادامه دهد یا خیر، ابراز نگرانی کرده است.

در یک پست وبلاگی در تاریخ ۲۲ ژوئیه که از کره ای ترجمه شده بود، دلیو گفت که “کلیه دارایی های متعلق به مشتریان و شرکت، و همچنین سایر کیف پول های سرد و دفتر کل” توسط FSC در نتیجه نبرد حقوقی مداوم با سپرده گذاران و جستجو و توقیف دارایی های شرکت در ۱۸ جولای توقیف شده است.

آقای دلیو توضیح داد که اقدامات اخیر، ارائه خدمات عادی شرکت را با مشکل مواجه کرده است، همچنین لازم است از هدر رفتن ثروت آقای دلیو به نفع سپرده گذاران جلوگیری شود.

طبق این پست، از ۲۴ جولای، دریو پرداخت سود به سپرده گذاران و کاربران صندوق را متوقف کرد. این شرکت افزود که خدماتی که مستلزم هزینه های اضافی مانند پرداخت بهره و هزینه های عملیاتی بودند، به حالت تعلیق درآمدند.

در ۱۴ ژوئن، دلیو به‌دلیل نوسانات بازار ناشی از تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌ها در شرکت مالی خواهر Hull Investment، به طور ناگهانی سپرده‌ها و برداشت‌ها را در پلتفرم خود متوقف کرد، «به منظور محافظت ایمن از دارایی‌های مشتریان خود که در حال حاضر در بازداشت هستند».

خود هال اینوست در ۱۳ ژوئن پس از تحقیقات نشان داد که برخی از اطلاعات ارائه شده توسط شرکت کارگزاری B&S Holdings نادرست است، برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. روز بعد، هال اینوست اعلام کرد که اقدامات قانونی خود را علیه B&S Holdings آغاز خواهد کرد.

سه روز بعد، در ۱۷ ژوئن، مدیرعامل Derio، Jung Sang-ho گفت که برداشت ها از سر گرفته می شود، اما مشخص نکرد که چه زمانی پلتفرم به عملکرد کامل باز می گردد. در ۲۷ ژوئن، شرکت برداشت از برخی خدمات سهامداری را از سر گرفت.

اما بر اساس گزارش ۳۰ ژوئن از Digital Asset، این اقدام FSC را از آغاز تحقیقات و شکایت بعدی علیه Delio بر اساس تعلیق ناگهانی برداشت‌ها متوقف نکرده است.

مربوط: بانک‌های بریتانیا در معرض خطر سلب مجوز مشتریان برای لغو بانک به دلیل دیدگاه‌های سیاسی هستند

در ۱۴ ژوئن، FSC به دلیل کلاهبرداری، اختلاس و نقض اعتماد مربوط به “تصمیم یکجانبه” خود برای توقف سپرده گذاری و برداشت کاربران، اتهاماتی علیه دلیو مطرح کرد. جونگ سانگ هو، مدیرعامل این شرکت نیز از خروج از کشور منع شد.

Delio که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های وام‌دهی ارزهای دیجیتال در کره جنوبی است که طیف گسترده‌ای از خدمات نگهداری، وام و سهام را ارائه می‌دهد. طبق وب سایت آن، این شرکت حدود ۱ میلیارد دلار بیت کوین (BTC)، حدود ۲۰۰ میلیون دلار اتر (ETH) و حدود ۸.۱ میلیارد دلار آلت کوین دارد.

Derio بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: دنیای رمزنگاری منحصر به فرد و شگفت انگیز کره جنوبینویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا