اخبار ارز دیجیتال

DeGods و Y00ts NFTs سولانا را پل می کنند.این دلیل است

انتقال دو پروژه برتر NFT سولانا به Polygon و Ethereum برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به صورت انتخابی تنظیم شده است.

Dust Labs، یک شرکت Nonfungible Token (NFT)، در حال انتقال دو پروژه Solana NFT با عملکرد بالا، DeGods و y00ts، به اتریوم و Polygon است تا پذیرش خود را گسترش دهد.

خبر اعلام شد خدایان چه زمانی ۰۰ ثانیه صفحه توییتر در ۲۵ دسامبر. هر دو پروژه NFT به ترتیب در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به ترتیب به Ethereum و Polygon پل خواهند شد.

روهون وورا، خالق DeGods و y00ts، با نام مستعار Frank III، گفت که این تصمیم برای «کاوش در فرصت‌های جدید» و امکان رشد مداوم مجموعه گرفته شده است. این حرکت همچنین توکن DUST را که برای خرید، فروش و برش NFT در اکوسیستم DeGods استفاده می‌شود، به اتریوم و Polygon متصل می‌کند.

Vora در یک پست جداگانه تأیید کرد که دو پروژه NFT فعلاً با Solana باقی خواهند ماند. پاسخ دادن با کاربران توییتر تأیید شد که پل/مهاجرت یک «انتخاب» برای مالک است.

در فضای توییتر خود در ۲۶ دسامبر، Vora توضیح داد او معتقد است که تنها رساندن یک پروژه NFT بر روی پلتفرم به ۶۶۰۰۰ شنونده، موج بعدی پذیرش NFT را هدایت خواهد کرد.

استدلال او شبیه نبرد شدید برای مالکیت معنوی (IP) بین سرویس‌های استریم مانند Netflix، Disney Plus و HBO Max است، جایی که سرویس پخشی که بهترین IP را تضمین می‌کند، در نهایت بر بینندگان پیروز می‌شود. پیشنهاد می‌کند بیشترین بهره را ببرید. سپس پروژه های بهتری را جذب کنید.

“آنها در تلاش هستند تا بهترین IP را در سرویس استریم خود دریافت کنند زیرا این IP در نهایت باعث رشد آن پلت فرم خواهد شد.”

او افزود: “هنگامی که IP کافی روی پلتفرم دریافت کردید، چرخه‌ای با فضیلت است. مردم می‌خواهند در نتفلیکس حضور داشته باشند زیرا دقیقاً برند و مکانی است که باید در آن حضور داشته باشند.”

او گفت که نبرد مشابهی بین بلاک چین های مختلف در جریان است که به دنبال ساخت بهترین پلت فرم NFT هستند و از آنجایی که NFT ها توسط توجه هدایت می شوند، فرصتی برای ایجاد اثرات شبکه برای پروژه های NFT وجود دارد.

وی افزود: «از آنجا معیارها، حجم و نقدینگی دنبال می‌شود».

Vora گفت که دیدگاه صعودی او در مورد Polygon برای NFTها تحت تأثیر این واقعیت است که دیزنی، آدیداس، نایک و ردیت Polygon را به عنوان پلتفرم NFT خود انتخاب کرده اند.

Vora همچنین پیشنهادهای کمک مالی را از تعدادی پلتفرم دیگر دریافت کرد که اکثر آنها بسیار بزرگتر از موارد ارائه شده توسط Polygon بودند، اما Polygon گفت که بهترین فرصت را برای پیشروی در اختیار y00s قرار داده است.

Polygon از نظر ارزش دلاری یکی از پایین‌ترین، اگر نگوییم پایین‌ترین بود، اما من Polygon را انتخاب کردم زیرا فرصت‌های زیادی را در سطح استراتژیک می‌بینم. مهمتر از همه، باید مالک را هیجان زده کند.

مربوط: Solana TVL تقریباً یک سوم کاهش یافت زیرا FTX Turmoil Rocks Ecosystem: Finance دوباره تعریف شد

بر اساس داده‌های مالی غیرمتمرکز، این خبر تنها به فهرست رو به رشد نگرانی‌ها در مورد سولانا اضافه می‌کند. سولانا شاهد کاهش ۹۷.۸۸ درصدی ارزش کل خود در اکوسیستم (TVL) بود از اوج ۱۰.۱۷ میلیارد دلار به ۲۱۵ میلیون دلار در زمان نگارش. جمع کننده DefiLlama.

آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا اشتراک گذاری احساسات “تلخ شیرین” او در مورد این خبر که پروژه های NFT دیگر “۱۰۰% روی سولانا متمرکز نیستند” به ۲۲۳۶۰۰ دنبال کننده توییتر او در ۲۶ دسامبر نشان دهنده “واقعیت” است که این پروژه ها می خواهند دامنه خود را گسترش دهند. پذیرفته شده است.

با این حال، چهره جنجالی بن “بیت بوی” آرمسترانگ و درصد قابل توجهی از میلیون ها دنبال کننده او در توییتر نسبت به آینده سولانا کمتر خوشبین هستند و ۷۰ درصد از ۱۱۸۸۱ رای دهنده در یک نظرسنجی به “آیا سولانا مرده است؟” رای مثبت دادند؟

طبق DappRadar، هر دو مجموعه y00ts و DeGods NFT از نظر حجم معاملات فیات در Solana در ۳۰ روز گذشته رتبه اول و دوم را دارند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا