اخبار ارز دیجیتال

DefiLlama درگیری داخلی را حل و فصل می کند و طرح رمز LLAMA alpaca’n را ارائه می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از رفع مشکل داخلی، نوع فورک شده پلتفرم تحلیلی خود اکنون به وب سایت رسمی خود هدایت می شود.

به نظر می رسد پلتفرم تجزیه و تحلیل مالی غیرمتمرکز (Defi) DefiLlama یک مناقشه داخلی در تیم خود را حل کرده است که قبلاً یک “انشعاب” پلتفرم را تهدید می کرد.

یک مشکل بالقوه برای DefiLlama این است که توسعه دهنده 0xngmi در 19 مارس در توییتر پست کرد که DefiLlama توکنی به نام “LLAMA” را بدون تایید یا حمایت کارمندان خود منتشر کرد و گفت: “ما در حال تصرف خصمانه هستیم.” تنها زمانی مشخص شد که او ادعا کرد که

در پاسخ، شرکت مادر DefiLlama “به نادرستی ادعا می کند که صاحبان قانونی آن در حال انجام تصرف خصمانه هستند”، در حالی که “0xngmi و چندین عضو تیم” ادعای مالکیت معنوی DefiLlama را دارند. او آنها را به “سرکشی کردن” به دلیل تلاش برای تصرف آن متهم کرد.

با این حال، تنها پس از یک روز، به نظر می رسد که اختلافات داخلی به یک راه حل رسیده است.

در یک موضوع توییتری در 20 مارس، تیم DefiLlama بابت این شکست عذرخواهی کرد و گفت که علت آن “فقدان ارتباط و سوء تفاهم در تیم” است و توضیح داد که هیچ توکن جدیدی برنامه ریزی نشده است.

“ما می‌خواهیم آنچه را که اتفاق افتاد در پشت مشعل قرار دهیم. هیچ توکن LLAMA در حال حاضر برنامه‌ریزی نشده است. مانند تمام تصمیمات مهم، ایردراپ با جامعه مورد بحث قرار خواهد گرفت. ما اقداماتی را برای عملکرد شفاف‌تر انجام خواهیم داد تا این کار انجام نشود. دوباره اتفاق بیفتد.»

0xngmi، توسعه‌دهنده‌ای که متهم به «سرکشی» است، تأیید کرده است که مشکلات داخلی حل شده است و به مشارکت ادامه خواهد داد.

Oxngmi در یک توییت در 20 مارس گفت: “همه چیز حل شد، فورک لغو شد” و “همه کارها در DeFiLlama ادامه دارد.”

Tendeeno، یکی از مشارکت‌کنندگان که بیشتر روی پروژه‌های دیگر زیر چتر Llama Corp. کار می‌کند، نیز پس از “برق و عقب” گفت، تیم مشکل را حل کرد و تصمیم گرفت که DefiLlama را “مثل همیشه” اجرا کند. من تأیید کردم که این کار را کردم.

همکار همچنین به همه اعضای تیم اطمینان داد که از نتایج راضی هستند.

مربوط: اویلر فاینانس مذاکراتی را با بهره‌برداران بر سر بازگشت وجوه آغاز می‌کند

وب‌سایتی که 0xngmi در توییتی در 19 مارس خواستار تغییر آن به انجمن شد، اکنون فقط به پلتفرم رسمی DefiLlama هدایت می‌شود.

DefiLlama یک پلت فرم تجزیه و تحلیل چند زنجیره ای DeFi است که معمولاً به دلیل ارائه داده ها در مورد ارزش کل قفل شده (TVL) و حجم معاملات در پلت فرم های DeFi شناخته می شود.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا