اخبار ارز دیجیتال

DefiLlama با آشکار شدن اختلافات داخلی منحل شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کارمندان اصلی، بلاک چین DefiLlama را در ۱۹ مارس به دلیل اختلاف نظر بر سر راه اندازی توکن LLAMA، فورک کردند.

اختلافات درون داشبورد تجزیه و تحلیل مالی غیرمتمرکز (DeFi) DefiLlama منجر به این شد که یکی از کارمندان آن پلتفرم را در آخر هفته ترک کند.

بحث بر سر برنامه های راه اندازی توکن این شرکت است. در ۱۹ مارس، توسعه‌دهنده مستعار DefiLlama 0xngmi اعلام کرد که تیم این شرکت در حال ایجاد پلتفرمی است که “معرض یک تصرف خصمانه” است و به بنیانگذاران DefiLlama اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را بدون حمایت کارمندان خود بفروشند. متهم به راه‌اندازی آن هستند.

به گفته 0xngmi، شخصی که هم توییتر و هم دامنه defillama را مدیریت می کند، تصمیم گرفت این توکن را صادر کند «علیرغم اینکه همه اعضای تیم آن را نمی خواهند»، توسعه دهنده گفت که «سایت The DefiLlama تیم سازنده […] در ۳ سال گذشته تصمیم گرفتم Defillama را فورک کنم و در llama.fi تازه شروع کنم. ”

به عبارت ساده، شخصی قصد داشت توکن LLAMA را بدون تایید یکی از تیم‌های دفیلاما راه‌اندازی کند. گفت کاربر با نام مستعار توییتر Tendeeno، که ادعا می کند در چندین پروژه برای شرکت مادر DefiLlama، Llama Corp، مشارکت داشته است.

Cointelegraph با 0xngmi و Llama Corp. تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد. Llama Corp در کانال تلگرام خود گفت:

“0xngmi و چندین عضو تیم تقلب می‌کنند و فعالانه تلاش می‌کنند IP و انجمن DefiLlama را تصاحب کنند، در حالی که به اشتباه ادعا می‌کنند که مالکان قانونی در حال انجام تصرف خصمانه هستند.”

برخی از کاربران توییتر حمایت خود را از بنیانگذاران DefiLlama، چارلی واتکینز و بن هاوزر نشان داده اند. آندره کرونژ، معمار DeFi و بنیانگذار Yearn.finance، گفت:

وقتی قبض‌ها را نمی‌پردازید ایدئولوژیک بودن آسان است. چارلی سال‌ها تمام هزینه‌های دفیلاما را از جیب خود پرداخت کرده است. او سعی می‌کند جلوی آن را بگیرد. خونریزی طمع نیست، پایداری است. بگذارید ببینیم تا کی بدون “پول رایگان” او دوام می آورد. آنها به زودی تبلیغات و توکن ها را جمع آوری یا اضافه خواهند کرد.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا