اخبار ارز دیجیتال

ابزار DeFi برای اطلاع کاربران از فعالیت مشکوک در زنجیره


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قضاوت درباره موفقیت Web3، اقدامات امنیتی مانند SafeTransact PureFi علاوه بر رویکرد شرکت های امنیتی Web3 برای محافظت از تراکنش ها در برابر مجرمان سایبری است.

موفقیت Web3 به حل مشکلات امنیتی ناشی از ساختارهای برنامه جداگانه بستگی دارد.

شرکت امنیتی Web3 مسئول اطمینان از محافظت از پلتفرم ها و برنامه های مبتنی بر بلاک چین در برابر تهدیدات سایبری است. این شرکت ها خدمات مختلفی مانند ممیزی قرارداد هوشمند، تست امنیتی و پاسخ به حوادث را ارائه می دهند. PureFi، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای ورود ارزهای دیجیتال، روش جدیدی به نام SafeTransact را برای بهبود امنیت تراکنش‌های Web3 معرفی کرده است.

امنیت Web3 به شدت به توانایی منحصر به فرد بلاک چین برای ایجاد وعده ها و مقاومت در برابر مداخلات انسانی وابسته است. با این حال، این شبکه‌های کنترل‌شده توسط نرم‌افزار به دلیل خاصیت نهایی مرتبط با آن‌ها می‌توانند هدف هک قرار گیرند، یعنی تراکنش‌ها اغلب غیرقابل برگشت هستند. این بدان معناست که ما به سطوح بیشتری از امنیت مبتنی بر پیشگیری نیاز داریم. در این راستا، افزودن SafeTransact به زرادخانه امنیت رمزنگاری جهانی کمک می کند.

SafeTransact تراکنش های بلاک چین را بررسی می کند و بلافاصله کاربران را از هرگونه فعالیت مشکوک مطلع می کند. طراحی شده برای ادغام با AMLSafe، یک کیف پول چند رمزنگاری در یک اکوسیستم.

سیستم SafeTransact آدرس های رمز، آدرس فرستنده، آدرس مصرف کننده و مبالغ را برای اندازه گیری ریسک تراکنش برای تراکنش های مجاز در نظر می گیرد. این سیستم داده های ورودی مانند آدرس های «از»، «به» و «مقدار» را برای تعیین سطح ریسک تراکنش های انتقال توکن تجزیه و تحلیل می کند. برای تراکنش‌های مبادله، آدرس‌های مبادله غیرمتمرکز (DEX)، ارسال‌کنندگان وجوه، توکن‌های ورودی و خروجی، و مبالغ ارسال‌شده را تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا ارزیابی جامعی از ریسک ارائه شود.

طبق آخرین گزارش Chainalysis، صنعت DeFi بیشترین تعداد هک و نقض اطلاعات را دارد. فضای DeFi هنوز اقدامات امنیتی را برای کمک به کاربران برای حرکت در دنیای Web3 ایجاد نکرده است.

مربوط: شرکت امنیت سایبری: هیچ لطفی برای سوء استفاده‌ها، وام‌های سریع یا کلاهبرداری خروج از کشور در سال ۲۰۲۳ وجود ندارد

شرکت های امنیتی ممیزی امنیتی برنامه های Web3 را برای شناسایی آسیب پذیری ها و خطرات احتمالی انجام می دهند. قابلیت های آن شامل توسعه ابزارهای امنیتی خاص بلاک چین برای کمک به شناسایی و جلوگیری از حملات به شبکه های بلاک چین است. این شرکت های امنیتی همچنین شیوه های کدگذاری امن را برای جلوگیری از آسیب پذیری در برنامه های Web3 پیاده سازی می کنند.

به طور کلی، شرکت های امنیتی به طور مداوم در حال نوآوری و توسعه رویکردهای جدید برای ایمن تراکنش های Web3 با توجه به چالش ها و خطرات منحصر به فرد مرتبط با تراکنش های مبتنی بر بلاک چین هستند.

مجله: هک کریپتوکارنسی کره شمالی: جدا کردن داستان از واقعیت

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا