اخبار ارز دیجیتال

DeFi باید مکمل TradFi باشد نه اینکه به آن حمله کند: تعریف مجدد مالی

100 توکن DeFi برتر حرکت صعودی خود را تا هفته سوم ژانویه حفظ کردند و اکثر توکن ها در نمودار هفتگی به رنگ سبز معامله می شوند.

به Finance Redefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های کلیدی در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می دهد و برای ارائه تحولات مهم هفته گذشته برای شما ایجاد شده است.

پس از نابودی FTX، فضای DeFi برای بهبود ظاهری کامل آماده شده است زیرا کاربران رمزارز خواستار اقدامات امنیتی و انطباق بهتری هستند.

نقشه راه SushiSwap برای سال آینده شامل توسعه یک صرافی غیرمتمرکز (DEX)، یک انکوباتور غیرمتمرکز و “چند پروژه مخفی کاری” است. مدیرعامل گفت: مجموع این پروژه ها می تواند سهم بازار را ده برابر افزایش دهد.

بنیانگذار و مدیر عامل آوا لبز در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس با کوین تلگراف در مورد آینده DeFi و امور مالی سنتی (TradFi) صحبت کرد و گفت که DeFi قصد حمله به TradFi را ندارد. گفت که باید مکمل باشد. گزارش DeFi نشان می دهد که فارکس غیرمتمرکز می تواند هزینه ها را تا 80 درصد کاهش دهد.

100 توکن DeFi برتر هفته دوم صعودی را نشان دادند و اکثر توکن ها در نمودار هفتگی به رنگ سبز معامله می شوند.

جمع‌آوری کننده DEX جدید SushiSwap “10 برابر سهم بازار ما” خواهد بود – سرآشپز

تنها یک ماه پس از هشدار وزارت خزانه داری در مورد “کسری انبوه”، مدیر عامل صرافی غیرمتمرکز SushiSwap گفت که این پلتفرم قصد دارد تا سال 2023 سهم بازار خود را “10 برابر” افزایش دهد. من برخی به روز رسانی ها را به اشتراک گذاشته ام.

جرد گری، مدیر عامل SushiSwap، برنامه‌های پلتفرم DeFi را در یک پست متوسط ​​در 16 ژانویه توضیح داد و گفت که این پلتفرم مطابق با برنامه‌های قبلی برای پایدارتر کردن مزرعه برنج سوشی بر روی مجموعه محصولات تمرکز خواهد کرد.

به خواندن ادامه دهید

دفای باید مکمل TradFi باشد نه حمله: مدیر عامل آوا لبز | داووس 2023

DeFi از یک جایگاه کوچک در صنعت مالی به سمت چیزی که TradFi در تلاش است به دست آورد در حال حرکت است.

امین گان سیرر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آوا لبز، در مصاحبه با کوین تلگراف در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، نقش DeFi در اکوسیستم TradFi و چگونگی قرار گرفتن هر دو در مرکز را توضیح داد. ما در مورد آنچه کاربران می توانند انتظار داشته باشند صحبت کردیم. آینده.

به خواندن ادامه دهید

گزارش: فارکس غیرمتمرکز هزینه ها را تا 80 درصد کاهش می دهد

بر اساس مقاله ای که در 19 ژانویه به طور مشترک توسط محققان Circle و Uniswap منتشر شد، زمانی که بازار فارکس شروع به استفاده از پروتکل های DeFi به جای سیستم های متمرکز فعلی کند، هزینه های حواله “تا 80٪” کاهش می یابد.

نویسندگان فعالیت تجاری سکه دلار (USDC) و یورو سکه (EUROC) Circle را در Uniswap از جولای 2022 تا ژانویه 2023 بررسی کردند. آنها دریافتند که حجم معاملات این سکه 128 میلیون دلار بوده و حجم معاملات به 8 میلیون دلار رسیده است. روزها.

به خواندن ادامه دهید

Raydium Exploit 2.7 میلیون دلار به Crypto Mixer Tornado Cash منتقل می کند

در یک هشدار، شرکت امنیتی بلاک چین CertiK گزارش داد که سوء استفاده کنندگان از پروتکل Raydium 1774.5 اتر (ETH) را به یک میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash ارسال کردند. ارزش این مبلغ در زمان نگارش تقریباً 2.7 میلیون دلار است.

در حالی که تیم‌های امنیتی در صرافی‌های مختلف به مقابله با حملات هکرها ادامه می‌دهند، سرمایه‌ها همچنان به سمت نقد تورنادو مورد تحریم جریان می‌یابند.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

بر اساس داده های تحلیلی، ارزش کل بازار DeFi در هفته گذشته از 40 میلیارد دلار گذشت و در زمان نگارش این مقاله حدود 44.9 میلیارد دلار معامله شد. بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، 100 توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته‌ای قوی داشته‌اند و تقریباً همه آنها به بالاترین حد چند هفته‌ای رسیده‌اند.

Convex Finance (CVX) با ثبت افزایش 37 درصدی قیمت در هفت روز گذشته، بیشترین افزایش را در نمودار هفتگی به ثبت رساند و پس از آن کاوا (KAVA) با افزایش 34 درصدی قرار گرفت. Synthetix (SNX) 29 درصد افزایش در نمودارهای هفتگی را به ثبت رساند، در حالی که بقیه 100 توکن برتر نیز طی هفته گذشته سود صعودی داشتند.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان ها، بینش ها و آموزش های بیشتر در این فضای پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.

نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا