اخبار ارز دیجیتال

دفای باید مکمل TradFi باشد نه حمله: مدیر عامل آوا لبز | داووس ۲۰۲۳

بنیانگذار و مدیر عامل آوا لبز در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس با کوین تلگراف در مورد آینده DeFi و TradFi به عنوان دو صنعتی که سیستم های ارزشی را ادغام می کنند صحبت کرد.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال حرکت از یک جایگاه کوچک در صنعت مالی به سمت چیزی است که امور مالی سنتی (TradFi) آماده پذیرش آن است.

امین گان سیرر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آوا لبز، در مصاحبه با کوین تلگراف در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس، نقش DeFi در اکوسیستم TradFi و وجود هر دو را توضیح داد. ما در مورد آنچه کاربران می توانند صحبت کنیم. در آینده انتظار داشته باشید. در مرکز صحنه

سیرر تاکید کرد که هدف DeFi حمله یا مخالفت با TradFi نیست، بلکه حداقل در ابتدا مکمل TradFi است.

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های AVA خاطرنشان کرد که DeFi می تواند خدماتی را به مردم ارائه دهد که TradFi نمی کند، به خصوص در مورد دسترسی دموکراتیک به خدمات و پلتفرم های مالی.

یکی از بنیانگذاران AVA Labs معتقد است که این دو با هم خواهند آمد. این یک مفهوم رو به رشد در فضای غیرمتمرکز است، زیرا سیستم های نسل اول به عنوان جایگزین یا مخالف TradFi ظاهر شدند.

به گفته سیرر، این به این دلیل است که در ابتدا این دو دنیای مالی ارزش های متفاوتی داشتند و اکنون در حال ادغام هستند.

اکنون TradFi متوجه شده است که، بله، [DeFi] با شفافیتی که برای آن گریه می کنیم، [they] به لطف قابلیت ممیزی سیستمی که آنها ساخته اند، ما می توانیم تست ایمنی را روی سیستم آنها انجام دهیم، که نمی توانیم انجام دهیم. “

بیانیه اخیر مدیران ریپل همچنین نشان داد که انتظار دارند TradFi در سال ۲۰۲۳ بیشتر بپذیرد. این همان چیزی است که بازیگران صنعت با توجه به خرید شرکت‌های ارزهای دیجیتال توسط بازیگران قدیمی بزرگ در فضای TradFi در نظر دارند.

سیرر گفت، از طرف DeFi، کسانی که به عنوان رویاپرداز ظاهر می شوند، زنجیره هایی خواهند بود که این رشد را جذب می کنند.

مربوط: مشکل در ایالات متحده: دو سوم TradFi انتظار رکود در سال ۲۰۲۳ را دارند

علیرغم پیش بینی های خوش بینانه برای ادغام DeFi و TradFi، صنعت سال پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. پروژه‌های DeFi بیشترین حملات و سوء استفاده‌ها را در سال ۲۰۲۲ خواهند دید و انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ حتی بیشتر از این مورد استفاده شود.

پس از رسوایی FTX، بسیاری از خارج از صنعت حتی در مورد آنچه فناوری مالی غیرمتمرکز می تواند ارائه دهد، شک داشتند.

سیرر گفت که باید به همه یادآوری شود که صنعت و این طبقه دارایی جدید پس از FTX زنده خواهند ماند.

بسیاری از ما هستند که حرفه خود را وقف پیشرفت های علمی در فضای بلاک چین کرده ایم. من مراحل را دنبال کردم.”

DeFi از طریق یک لنز نهادی برای بهره مندی از بازیگران بزرگ در صنایع اصلی، از جمله بانک TradFi، دوباره طراحی شده است.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا