اخبار ارز دیجیتال

پروتکل DeFi با وجود آشفته بازار، 10 میلیون دلار از Bitfinex، Ava Labs جمع آوری کرد

نوسانات درازمدت بازار سرمایه گذاران را از حمایت از پروتکل های جدیدی که DeFi و بازار فارکس را ادغام می کنند، متوقف نکرده است.

با توجه به اینکه سرمایه گذاران همچنان به یافتن پروژه های امیدوارکننده ادامه می دهند، بازار خرس کریپتو در حال انجام ثابت می کند که یک بازار سازنده است.

Onomy، اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین Cosmos، میلیون ها دلار از سرمایه گذاران برای توسعه پروتکل جدید خود تضمین کرده است. این پروژه بازارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و فارکس را گرد هم می‌آورد تا دومی را روی زنجیره بیاورد.

طبق گفته توسعه‌دهنده، آخرین دور سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون دلار از بازیگران برجسته صنعت از جمله Bitfinex، Ava Labs، Maker Foundation و CMS Holdings به ارمغان آورده است.

Lalo Bazzi، یکی از بنیانگذاران Onomy، گفت که هدف اساسی از ایجاد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز با زیرساخت های عمومی این است که “مستاجر اصلی ارز دیجیتال، سلف سرویس، بدون قربانی کردن تجربه کاربر” را قادر سازد.

به دلیل رسوایی ورشکستگی نقدینگی FTX، هم دیفای و هم حضانت شخصی به موضوع داغ در جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. برخی از کارشناسان می گویند یکی از درس های کلیدی که باید از این وضعیت آموخت، ارزش پلتفرم های DeFi در مقایسه با دروازه بان های متمرکز است.

مربوط: بانک تسویه بین المللی اجرای DeFi را در بازار CBDC فارکس آزمایش می کند

پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت این صنعت به یک سال چالش‌برانگیز دیگر اشاره می‌کند که با حفظ علاقه سرمایه‌گذاران همراه است.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط کوین بیس که بین 21 سپتامبر و 27 اکتبر انجام شد، سرمایه گذاران نهادی نسبت به این فضا مشتاق هستند. مشخص شد که 62 درصد از سرمایه‌گذاران نهادی مورد بررسی که در حال سرمایه‌گذاری در کریپتو هستند، موقعیت خود را در سال گذشته افزایش داده‌اند.

در 9 نوامبر، تنها چند روز پس از رسوایی FTX، کتی وود از ARK Investments 12.1 میلیون دلار دیگر به سهام موجود این شرکت در Coinbase اضافه کرد. علاوه بر این، بانک ها همچنان به این صنعت علاقه نشان می دهند، به طوری که JP Morgan از DeFi برای تراکنش های فرامرزی استفاده می کند و BNY Mellon پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال خود را راه اندازی می کند.

با این حال، برخی تحقیقات زمان سختی را برای صنعت بلاک چین پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند تا سال آینده ادامه یابد.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا