اخبار ارز دیجیتال

مسائل و فرصت های DeFi در سال ۲۰۲۳. بحث بازار

در مورد امور مالی غیرمتمرکز، عملکرد در سال ۲۰۲۲ و احتمالات در سال ۲۰۲۳ بحث کنید. این نمایش توسط رئیس Cointelegraph از مارکت ری سالموند و مهمان ویژه گرانت شیرز برگزار می شود.

در قسمت این هفته Market Talk، کوین تلگراف از گرانت سیرز، بنیانگذار Blockmates استقبال می کند. این یک شرکت مشاوره و آموزش است که هدف آن ایجاد محتوای ارزهای دیجیتال، دیفای و وب ۳ است که همه بتوانند آن را درک کنند.

این هفته، برای شروع کار، نگاهی به روندهای نوظهور برای سال ۲۰۲۳ و آنچه مردم باید انتظار داشته باشند، می اندازیم. کدام صنایع واقعاً ممکن است امسال رشد کنند و کدام بخش ها احتمالاً بیشترین رشد را خواهند داشت؟

بر کسی پوشیده نیست که سال ۲۰۲۲ سال خوبی برای DeFi نبوده است، صنعتی که با ارائه بازدهی ناپایدار بالا سقوط کرد و در نهایت مدل خود را از بین برد.

به نظر می رسد که امور مالی سنتی (TradFi) با DeFi پیشی گرفته است زیرا بازدهی از حدود ۱٪ به ۳.۵٪ و حتی ۴.۶۵٪ در برخی موارد افزایش یافته است. ناگفته نماند که TradFi امن و مطمئن است. خطرات مرتبط در مقایسه با DeFi کمتر است، جایی که کاربران باید ریسک بالاتری را برای به دست آوردن بازده بالاتر بپذیرند. ما از Shears می خواهیم توضیح دهد که چگونه DeFi می تواند در این محیط پرونده ایجاد کند.

آیا در مورد NFT-Fi شنیده اید؟ نه؟ تو تنها نیستی. از سال ۲۰۲۰ وجود داشته است، اما بحث زیادی در مورد آن یا پتانسیل آن وجود نداشته است.

بعدی تحلیل تکنیکال خوب قدیمی است. ما به بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و برخی آلتکوین ها نگاه می کنیم تا ببینیم سیرز در حال حاضر چه اصولی را دنبال می کند و چگونه در بازار فعلی معامله می کند. ما همچنین در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین و اینکه آیا این یک تغییر روند است یا یک تله صعودی دیگر بحث می کنیم.

مردم در مورد باز کردن ETH سهام جدید با ارتقاء شانگهای هیجان زده هستند. دیدگاه Shears را در مورد ارتقاء بشنوید و اینکه آیا این وضعیت دیگری مانند «شایعه را بخرید، اخبار را بفروشید» مانند Merge خواهد بود یا کاتالیزوری برای بازار صعودی DeFi بعدی است.

و بالاخره سوال قدیمی چه چیزی مردم را به سمت ارزهای دیجیتال سوق می دهد؟ آیا سال ۲۰۲۳ سالی خواهد بود که سرمایه گذاران دوباره علاقه خود را به این فضا جلب می کنند یا باید تا سال ۲۰۲۴ منتظر باشیم تا شاهد اقدام واقعی در این فضا باشیم؟

تا انتها منتظر همه این بینش ها و موارد دیگر باشید. ما همچنین در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (۵:۰۰ عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود.بنابراین برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده به صفحه YouTube Cointelegraph مراجعه کنید[いいね]دکمه و[チャンネル登録]دکمه را فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا