اخبار ارز دیجیتال

DeFi، DAOs، NFTs: ارزهای دیجیتال در حال تعریف مجدد نحوه جمع‌آوری پول توسط مؤسسات خیریه هستند.

اهدای کریپتو چیزی فراتر از تراکنش‌های همتا به همتای بیت‌کوین و اتر است.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال بازتعریف نحوه جمع‌آوری کمک‌های خیریه و توزیع وجوه به کسانی هستند که بیشتر به آنها نیاز دارند.

از طریق فناوری‌های در حال تکامل رمزنگاری و مرتبط با بلاک چین، خیرین کریپتو به کوین تلگراف گفتند که شاهد «مکانیسم توزیع ثروت جدیدی» بوده‌اند که قبلاً سابقه نداشته است.

خیریه به طور سنتی به عنوان یک فعالیت فردی با هزینه های ورودی بالا در نظر گرفته می شود، اما با web3، نهادهای تصمیم گیری جمعی مانند DAO می توانند هماهنگی مالی را ساده تر کنند و بیشتر شوند. می توانید از ابزارهایی برای تشویق مشارکت بیشتر برای امور خیریه استفاده کنید.

او افزود: «کریپتو استراتژی‌های جدید و مبتکرانه جذب سرمایه مانند کمپین‌های NFT بشردوستانه را فعال می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا سرمایه‌های رمزنگاری خود را در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) جمع کنند تا برای اهداف خاصی علاقه مند شوند.»

در ماه اکتبر، بسیاری از سازمان های متمرکز بر سرطان سینه اجرای NFT ها را برای برجسته کردن ماه آگاهی از سرطان سینه آغاز کردند.

آنتی‌الله گفت که بسیاری از توکن‌های غیرقابل تعویض دیگر (NFT) که در اطراف توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ساخته شده‌اند، حمایت از سرطان بیضه، قاچاق انسان، جنگ در اوکراین و بسیاری از دلایل دیگر را جلب می‌کنند. انجمن.

سال گذشته، DAO اوکراین، یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار، ۶.۱ میلیون دلار برای یک توکن غیرقابل تعویض پرچم اوکراین (NFT) 1/1 اختصاص داد. عواید به سازمان‌های غیرانتفاعی اوکراینی اختصاص یافت که به آسیب‌دیدگان تجاوز روسیه کمک می‌کنند.

فناوری بلاک چین در حال گسترش آن چیزی است که در حال حاضر در بخش غیرانتفاعی امکان پذیر است. سس: Moralis.io.

در همین حال، آن کانلی، یکی از نویسندگان کتاب “بیت کوین و آینده جمع آوری کمک های مالی” معتقد است که بخش خیریه رمزنگاری به زودی از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به عنوان ارزهای دیجیتال پیشرو برای کمک های مالی گسترش خواهد یافت.

اما با گذشت زمان، سازمان‌های بیشتری را شاهد خواهیم بود که توکن‌ها را می‌پذیرند، مشابه نحوه پذیرش هدایای اوراق بهادار. شما همچنین هدایای دارایی را خواهید دید.

“من یک بار این را باور کردم […] با آگاهی بیشتر سازمان‌ها از پتانسیل بشردوستانه این بخش اهدایی، همه سازمان‌ها یک پلتفرم اهدای ارز دیجیتال خواهند داشت، همانطور که همه سازمان‌ها کارت‌های اعتباری را می‌پذیرند.»

آنتی‌الله گفت ماهیت فراگیر ارزهای دیجیتال به این معنی است که بازار قابل آدرس دهی کلی برای موسسات خیریه ارزهای دیجیتال بسیار بزرگ است.

آنتی‌الله گفت که «نزدیک به دو میلیارد بزرگسال بدون بانک در جهان امروز» می‌توانند «بدون دخالت یا محدود کردن اشخاص ثالث در اقتصاد جهانی مشارکت، معامله و تولید ثروت کنند.» ما معتقدیم که به زودی ابزارهایی برای «آفرینش» خواهیم داشت.

مربوط: اگر موسسات خیریه ارزهای رمزنگاری شده را نپذیرند، خطر از دست دادن نسل‌های اهداکننده را دارند

بیشتر و بیشتر افراد و مشاغل کوچک در کشورهای در حال توسعه از بیت کوین و رمزارز برای پرداخت استفاده می کنند. منبع: کوین تلگراف

این ممکن است به ویژه برای کشورهایی که از عدم اعتماد به سیستم های پولی خود رنج می برند، که بالاترین نرخ پذیرش رمزارز را نیز دارند، صادق باشد.

کانری گفت که نرخ پذیرش در کشورهای توسعه نیافته، به ویژه نیجریه، آرژانتین، ویتنام و آفریقای جنوبی، که به سادگی نمی توانند به سیستم های پولی خود اعتماد کنند، بالاترین میزان است.

بیش از نیمی از جمعیت جهان تحت نرخ های تورمی دو، سه یا چهار برابر زندگی می کنند. برای اکثر مردم، آنها نمی توانند به دولت ها برای مدیریت موثر سیستم پولی خود اعتماد کنند.

او افزود: “داشتن گزینه استفاده از ارزهای دیجیتال یک انتخاب مهم برای شهروندان است، اما به دولت‌ها نشان می‌دهد که اگر می‌خواهند مردم از ارزهای فیات استفاده کنند، باید رفتار خود را تمیز کنند. من این کار را خواهم کرد.”

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا