🚨 اخبار ارز دیجیتال

DeFi Coins زنجیره بازی Uniswap (UNI) در نقطه عطف اوج می گیرد

در حالی که ارین کوئن، رهبر بنیاد Uniswap پیشنهادی را برای توزیع مجدد جزئی درآمد Uniswap (UNI) بین سهامداران و نمایندگان UNI ارائه کرد، جوامع دیگر DEX های برتر در حال افزایش هستند. علیرغم عملکرد ضعیف بازارهای رمزنگاری، توکن‌های حاکمیتی DeFi در حال افزایش هستند.

DYDX 36٪ افزایش یافته است، به دنبال آن SNX و AAVE: تابستان DeFi؟

امروز، ۲۴ فوریه ۲۰۲۴، تمام نشانه‌های حاکمیتی بزرگترین پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFis) از معیار بازار بهتر عمل می‌کنند. DYDX، دارایی اساسی پروتکل همنام، از ۲.۸۷ دلار به تقریباً ۴ دلار افزایش یافت که ۳۶ درصد افزایش الهام بخش بود. DYDX توانست قیمت بالای سه ماهه نسخه مبتنی بر اتریوم و یک رکورد تاریخی برای توکن راه‌اندازی شده در بلاک چین بومی را بشکند.

تصویر: CoinGecko

در زمان انتشار، قیمت DYDX در صرافی های اصلی متمرکز و غیرمتمرکز اندکی به ۳.۶۸ دلار کاهش یافت.

SUSHI، نشانه حاکمیتی رقیب اصلی Uniswap (UNI)، سوشی، قیمت خود را تقریباً ۵۰ درصد در دو موج افزایش داد و در اوایل نوامبر ۲۰۲۲ به سطح قبل از سقوط FTX بازگشت.

توکن های مشابه دیگر مانند AAVE شرکت Aave Finance و SNX Synthetix یک شبه ۱۳ تا ۱۵ درصد افزایش یافتند. سرمایه کل رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۰.۲ درصد افزایش یافته است.

خارج از صحنه Ethereum DeFi، پروتکل‌های Pangolin و Trader Joe مبتنی بر Avalanche، و همچنین Solana's Orca، فرآیندهای مشابهی را برای دارایی‌های PNG و JOE خود مشاهده کرده‌اند.

دامپزشک VC می گوید DYDX حتی درآمد بیشتری ایجاد می کند

همانطور که U.Today قبلا گزارش داده بود، تجمع در رده رمزنگاری DeFi با پیشنهاد Uniswap برای توزیع مجدد هزینه ها بین سهامداران UNI و نمایندگان آغاز شد.

قیمت UNI در مدت کوتاهی در صرافی های بزرگ ۷۰ درصد افزایش یافت.

در همین حال، برای برخی از کارشناسان، چشم انداز dYdX حتی جذاب تر به نظر می رسد. آرتور چئونگ، بنیانگذار DeFiance Capital اعلام کرد که این پروتکل در حال حاضر درآمد بیشتری برای سهامداران DYDX ایجاد می کند.

بنابراین Top VC نتیجه می گیرد که ۲۰% APY هدف نهایی پروتکل نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا