اخبار ارز دیجیتال

فعالیت DeFi رو به کاهش است، اما سرمایه گذاری در جریان است: تعریف مجدد امور مالی

طبق داده‌های DappRadar، کل مبلغ قفل شده در DeFi در هفته گذشته نزدیک به 5 میلیارد دلار کاهش یافته و به 44 میلیارد دلار کاهش یافته است.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می دهد. خبرنامه ای طراحی شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما ارائه دهد.

یک تحلیل جدید توسط صندوق مدیریت سرمایه گذاری VanEck نشان می دهد که فعالیت اقتصادی در بخش DeFi در ماه اوت 15.5 درصد کاهش یافته است. در همین حال، Blockchain Capital دو صندوق جدید مبتنی بر رمزارز را به مبلغ 580 میلیون دلار اعلام کرد.

پروتکل Balancer ادعا می‌کند که اکسپلویت‌های اخیر ناشی از ارائه‌دهنده سرویس DNS است، ادعا می‌کند که آسیب‌پذیری در کد به بهره‌برداران اجازه می‌دهد تا فرانت‌ند را هک کنند، Chainlink و Arbitrum روی راه‌حل مقیاس‌بندی لایه 2 اتریوم تمرکززدایی کنند. .

100 توکن برتر دی‌فای هفته ضعیفی را پشت سر گذاشتند که دلیل آن کاهش بازار پس از تعلیق نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا بود و بیشتر توکن‌ها در قرمز معامله شدند.

فعالیت اقتصادی DeFi در ماه اوت 15 درصد کاهش یافت – VanEck

اکوسیستم دی‌فای در ماه آگوست با کاهش فعالیت‌های اقتصادی زنجیره‌ای، دچار شکست بیشتری شد. بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت مدیریت سرمایه گذاری VanEck، حجم معاملات ارز خارجی در ماه اوت به 52.8 میلیارد دلار کاهش یافت که 15.5 درصد کمتر از ژوئیه بود.

این یافته ها بر اساس شاخص مدیران مالی غیرمتمرکز MarketVector VanEck است که عملکرد بزرگترین و مایع ترین توکن ها را در پروتکل های DeFi ردیابی می کند.

به خواندن ادامه دهید

Blockchain Capital صندوق سرمایه گذاری 580 میلیون دلاری در بازی های کریپتو و DeFi را می بندد

گروه سرمایه گذاری خطرپذیر Blockchain Capital دو صندوق جدید به مبلغ 580 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها، بازی ها، DeFi، مصرف کننده و فناوری اجتماعی اعلام کرده است.

این صندوق‌ها به‌عنوان ششمین صندوق اولیه بلاک چین و اولین «صندوق فرصت» عمل خواهند کرد که دومی به عنوان ورودی به شرکت‌هایی عمل می‌کند که قبلاً منابع مالی قابل توجهی را در جاهای دیگر تضمین کرده‌اند.

به خواندن ادامه دهید

Chainlink به آربیتروم لایه 2 اتریوم برای توسعه DApp متقابل زنجیره ای می رسد

شبکه اوراکل بلاک چین Chainlink از پروتکل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Arbitrum برای تقویت توسعه DApp زنجیره‌ای متقابل استفاده می‌کند.

این دو پروتکل راه‌اندازی شبکه اصلی پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای زنجیره‌ای (CCIP) را در Arbitrum One در تاریخ 21 سپتامبر اعلام کردند، با توسعه‌دهندگانی که به دنبال ساخت راه‌حل Chainlink برای بهره‌مندی از مقیاس‌پذیری کم‌هزینه و پرتوان Arbitrum هستند. اکنون می‌توان به آن دسترسی داشت. .

به خواندن ادامه دهید

Balancer ‘حمله مهندسی اجتماعی’ علیه ارائه دهنده DNS را عامل ربودن وب سایت می داند

تیم Balancer، یک بازارساز خودکار مبتنی بر اتریوم، در 19 سپتامبر اعلام کرد که یک حمله مهندسی اجتماعی علیه ارائه‌دهنده خدمات DNS آن، وب‌سایت جلویی آن را به خطر انداخته و حدود 238000 دلار ارزهای دیجیتال را به سرقت برده است.

این شرکت در پست 20 سپتامبر در X (توئیتر سابق) توضیح داد: «پس از بررسی، واضح است که این یک حمله مهندسی اجتماعی علیه EuroDNS، ثبت کننده دامنه مورد استفاده برای TLD.fi بوده است. تقریباً هشت ساعت پس از هشدار حمله اولیه، Balancer گفت که سازمان غیرمتمرکز مستقل آن به طور فعال به حمله DNS پرداخته و برای بازیابی رابط کاربری Balancer تلاش می کند.

به خواندن ادامه دهید

ربات تجارت رمزنگاری دیسکورد پس از “سوء استفاده جدی” تعطیل شد

None Trading، یک ابزار معاملاتی رمزنگاری و غیرقابل تعویض توکن که بر روی Discord ساخته شده است، به دلیل «سوءاستفاده قابل توجه» در زیرساخت خود تعطیل شده است.

در اطلاعیه 20 سپتامبر، None Trading گفت که “مقدار قابل توجهی از سرمایه” و همچنین “توکن های تیم” ضروری برای عملیات خود را از دست داده است. “علاوه بر این، ما سه عضو اصلی تیم را از دست دادیم که برای حفظ سلامت پروژه مورد نیاز بودند. ادامه فعالیت برای ما کاملا غیرممکن شده است.”

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، 100 توکن برتر از نظر ارزش بازار در DeFi هفته نزولی را پشت سر می‌گذارند و نمودارهای هفتگی نشان می‌دهد که بیشتر توکن‌ها با رنگ قرمز معامله می‌شوند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi به 44 میلیارد دلار رسید.

از اینکه مرور کلی ما را در مورد تأثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته خواندید متشکریم. جمعه آینده را برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در مورد این جهان پویا در حال تکامل هماهنگ کنید.

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا