🚨 اخبار ارز دیجیتال

براد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی، می گوید: دفاع از SEC برای ریپل ۲۰۰ میلیون دلار هزینه خواهد داشت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیرعامل Ripple 200 میلیون دلار را برای دفاع از شکایت SEC فاش می‌کند، از مقررات کریپتو و سیاست‌های اول سیاسی ایالات متحده ابراز تاسف می‌کند و به کارآفرینان توصیه می‌کند از ایالات متحده اجتناب کنند.

به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل، ریپل ۲۰۰ میلیون دلار برای دفاع از شکایت های مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هزینه کرده است.

گارلینگ هاوس این را در یک گفتگوی کنار آتش در اجلاس فین تک دبی در ۸ می گفت. وی گفت: تحولات نظارتی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در رگولاتور رمزارز امارات در مقایسه با بازارهای اخیر کریپتو اروپایی، ایالات متحده گیر کرده است. لایحه اموال (MICA). او ادامه داد که تا زمان رسیدگی به دعوی، ریپل ۲۰۰ میلیون دلار برای دفاع از خود در برابر این دعوی خرج کرده است که برای شروع کار چندان منطقی نیست.

در پیامی به رئیس SEC، گارلینگ هاوس ابراز تأسف کرد که ایالات متحده با گسترش ریپل به امارات متحده عربی بسیار عقب مانده است. او گفت که مشکل در این شرایط این است که برخی کشورها سیاست را بر سیاست ترجیح می دهند. گارلینگ هاوس می‌گوید یکی از اولین توصیه‌هایی که وقتی کارآفرینی نزد او می‌آید و از او درباره شروع کاری می‌پرسد این است که «اگر من جای شما بودم، در ایالات متحده شروع نمی‌کردم». او معتقد است که بسیاری از شرکت های مستقر ما، حتی شرکت های دولتی ایالات متحده، با این موضوع موافق هستند.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا