اخبار ارز دیجیتال

اتحاد ذخیره سازی غیرمتمرکز به دنبال کاهش شکاف Web3 از طریق آموزش و حمایت است

این سازمان گفت که قصد دارد آگاهی و پذیرش فناوری های غیرمتمرکز مانند Filecoin، IPFS و Libp2p را ارتقا دهد.

شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز Filecoin با Protocol Labs و سایر شرکت کنندگان در اکوسیستم Web3 برای راه اندازی اتحاد ذخیره سازی غیرمتمرکز شریک شده است. بر اساس این اطلاعیه، یکی از اهداف اصلی این اتحاد تازه تأسیس، کمک به شرکت‌های Web2 برای انتقال به Web3 از طریق آموزش، حمایت و بهترین شیوه‌ها است.

اتحاد امیدوار است با جمع آوری دیدگاه های مختلف از بازیگران پیشرو در صنایع Web2 و Web3، از جمله Advanced Micro Devices، Ernst & Young و ارائه دهنده راهکارهای ذخیره سازی داده Seagate، به این مهم دست یابد. هدف این سازمان این است که فضایی قابل اعتماد باشد که در آن شرکت‌های مختلف بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و پذیرش در مورد فناوری‌های Web3 مانند ذخیره‌سازی توزیع‌شده را تسریع بخشند.

همچنین هدف ما بهبود روند انتقال داده‌ها به شبکه‌های ذخیره‌سازی توزیع‌شده و دسترسی به منابع آموزشی و فنی برای تسهیل ورود به شبکه‌های مرکز داده جدید است.

Stefaan Vervaet، رئیس رشد شبکه در Protocol Labs، گفت:

از آنجایی که رهبران ارشد Web2 و Web3 گرد هم می آیند تا پتانسیل های غیرمتمرکز فناوری غیرمتمرکز را کشف کنند، این اتحاد قدرت تغییر پایه های اینترنت را دارد.

مرتبط: ارائه دهنده خدمات Filecoin انتقال به سنگاپور را با توجه به مقررات سخت گیرانه در چین اعلام کرد

در 25 اکتبر، Cointelegraph گزارش داد که ابتکار دیگری از آزمایشگاه پروتکل، CO2.Storage را راه اندازی کرد. CO2.Storage یک راه حل ذخیره سازی داده Web3 است که با هدف دستیابی به شفافیت جبران کربن و پرداختن به راه حل های ذخیره سازی سنتی برای همه انواع دارایی های محیط دیجیتال، از جمله اعتبارات انرژی های تجدیدپذیر است. این ابتکار با هدف کاهش اثرات زیست محیطی Filecoin طراحی شده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا