اخبار ارز دیجیتال

موسس MakerDAO: استیبل کوین‌های غیرمتمرکز می‌توانند بر ارزهای دیجیتال تسلط داشته باشند

دوره های اندرو تیت

Rune Christensen از MakerDAO می گوید که با تنظیم مناسب، استیبل کوین ها به جریان اصلی تبدیل می شوند، اما فرصت واقعی در استیبل کوین های غیرمتمرکز نهفته است.

رون کریستنسن، یکی از بنیانگذاران پیشگام DeFi MakerDAO، گفت که تا زمانی که ارزهای رمزنگاری شده بتوانند «در نهایت به پتانسیل کامل خود برسند، استیبل کوین های غیرمتمرکز در نهایت به بازار استیبل کوین تبدیل خواهند شد. گفته می شود که امکان کنترل ارزهای دیجیتال وجود دارد.

کریستنسن در صحبت با اندرو فنتون از کوین تلگراف در هفته بلاک چین 2023، افکار خود را در مورد آینده استیبل کوین های غیرمتمرکز مانند دای (DAI) و نقش آنها در اقتصاد رمزنگاری گسترده تر به اشتراک گذاشت.

آنها در مورد ارائه نیک کارتر، شریک Castle Island Ventures، در کنفرانس TOKEN2049 در سنگاپور بحث کردند، جایی که او گفت که استیبل کوین های دارای بهره می توانند 30 درصد از بازار را ظرف دو سال نشان دهند.

کریستنسن موافقت کرد، اما اضافه کرد که احتمالاً به شرایط کلان بستگی دارد و “اگر همچنان تورم بالا و نرخ بهره بالا داشته باشیم، شاید” استیبل کوین ها غالب تر شوند.

ارائه MakerDAO در Token2049.منبع: کوین تلگراف

وقتی از او پرسیده شد که آیا استیبل کوین های غیرمتمرکز می توانند با همتایان متمرکز خود رقابت کنند، او پاسخ داد:

به عبارت ساده، اگر این فضا در نهایت بتواند به پتانسیل کامل خود برسد، استیبل کوین های غیرمتمرکز به لبه ای تبدیل می شوند که باعث می شود ما سیستم های قدیمی را دوست داشته باشیم، همانطور که استیبل کوین های متمرکز به لبه ای تبدیل می شوند که باعث می شود ما سیستم های قدیمی را دوست داشته باشیم. کل بازار.”

او اضافه کرد که زمانی که ارزهای رمزنگاری شده «تحقق» و تنظیم شوند، استیبل کوین‌های متمرکز به جریان اصلی تبدیل خواهند شد. اما او پیشنهاد کرد که پتانسیل واقعی در استیبل کوین های غیرمتمرکز نهفته است.

“من فکر می کنم بزرگترین مزیت واقعی یک استیبل کوین غیرمتمرکز مانند Maker، که از داده های واقعی پشتیبانی می کند، این است که می توانید پس انداز خود را بازی سازی کنید.”

مربوط: MakerDAO از نقشه راه 5 مرحله‌ای که شامل بودجه پروژه‌های AI منبع باز است رونمایی کرد.

در اواسط سال 2022، کریستینسن یک “طرح پایان بازی” را برای MakerDAO پیشنهاد کرد. این طرح پیشنهاد می کند که DAI به یک دارایی شناور تبدیل شود و در ابتدا توسط دارایی های دنیای واقعی (RWA) وثیقه شود.

DAI برای یک دوره سه ساله به دلار ثابت می شود. در طول این دوره، پروتکل RWA خود را دو برابر می کند تا تا حد امکان اتر (ETH) را جمع کند و نسبت وثیقه غیرمتمرکز را افزایش دهد.

بازی آخر MakerDAO. سس: forum.makerdao.com

Rune معتقد است که میکر یک پایه بسیار محکم و پایدار ساخته است، اما پروژه های متقلبانه و غیرقانونی آن را تصاحب کرده اند.

او می‌خواهد گیمیفیکیشن را امتحان کند تا پروتکل را برای کاربران جوان‌تر سرگرم‌کننده و جذاب‌تر کند. او پیش از این گفت: “این چیزی است که مردم می خواهند.”

ارائه MakerDAO در Token2049.منبع: کوین تلگراف

مجله: Web3 Gamer: GTA Owner Reviews Web3، Bitcoin Casino و Sunflower Land

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا