اخبار ارز دیجیتال

هویت بازی های غیرمتمرکز ابزار دیگری برای قابلیت همکاری در Web3 ارائه می دهد

Lens Protocol و Laguna Games یک شناسه بازی جدید راه اندازی کرده اند که کاربران را در چندین بازی به هم متصل می کند.

بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) کاملاً جدید است. همکاری جدید بین توسعه دهنده سرگرمی R&D Web3 Laguna Games و Lens Protocol به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق چندین تجربه بازی با هم ارتباط برقرار کنند.

این هویت‌های غیرمتمرکز جدید بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا پروفایل‌های خود را در پلتفرم‌های بازی NFT وب و موبایل Crypto Unicorn متصل کنند.

ادغام لنز یک بایندر است که پروفایل ها را در شبکه بازیابی می کند و آنها را با سیستم آواتار پشت کریپتو یونیکورنز متصل می کند. این راه‌های جدیدی را برای ورود به بازی، دسترسی به تابلوهای امتیازات و کسب امتیازات و جوایز اکوسیستم باز می‌کند.

Aron Beierschmitt، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Laguna Games، می‌گوید این راهی برای شکستن سیلوهای سیستم‌های هویت در اکوسیستم فرنچایز بازی است.

Beierschmitt گفت: “ما اکوسیستم موجود را برای به حداکثر رساندن مزایای جامعه بازیکن جدا خواهیم کرد.”

Stani Kulechov، بنیانگذار پروتکل لنز، می‌گوید که این ادغام برای کاربران هر دو پلتفرم مفید است، زیرا بازیکنان «از یک هویت برای جابجایی یکپارچه و ایمن بین پلتفرم‌ها استفاده می‌کنند».

مربوط: بازی‌های NFT “فقط سطح احتمالات را خراش دادند” – Yat Siu از Animoca

در دنیای وب ۳، قابلیت همکاری یک جزء کلیدی از اکوسیستم بلاک چین در حال گسترش است. به خصوص که ابزارها و برنامه های کاربردی بیشتری در حال اضافه شدن هستند.

اصطلاح قابلیت همکاری اغلب در زمینه عملیات بین شبکه های بلاک چین شنیده می شود. با این حال، با گسترش برنامه های Web3، نیاز فزاینده ای به قابلیت همکاری در سایر زمینه ها از جمله بازی وجود دارد.

بازی در فضای وب ۳ به عنوان یک دروازه اصلی برای پذیرش انبوه و به عنوان نمونه ای از سودمندی مالکیت توسط NFT ها معرفی شده است.

همچنین یکی از حوزه هایی است که سرمایه گذاران به آن توجه دارند. بر اساس گزارش DappRadar Q3، بازی‌های بلاک چین و پروژه‌های متاورس از جولای تا سپتامبر امسال ۱.۳ میلیارد دلار جذب کردند.

اخیراً، شرکت زیرساخت Web3 ChainSafe 18.75 میلیون دلار جمع آوری کرده است زیرا این شرکت بر توسعه GameFi تمرکز دارد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا